Gitar kurşuna giderek gitar çalmayı ne kadar sürede öğrenebilirim?

Arkadaşlar gitar almayı düşünüyorum hazirnın 5 inde acaba gitar çlmyı ne kadar sürede öğrenirim kursa giderek. ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bi enstrumana başlamayı düşünüp ne kadar sürede öğrenirim diye soranlara ayar oluyorum

Arkadaşım bu iş kabılıyet ve kulak gerektirir sende kabiliyet varsa müzik kulağıda varsa başkasının 1 senede öğrendiğini sen 6 ayda öğrenirsin ne zaman öğrenirim diye net bir zaman söyleyemez kimse .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bak şimdi bunun çok değişkeni var

1. hocanın sana ne öğreterek başlatıcağı

2. senin ne kadar çalışıcagın

3. yeteneğin

Her hocanın farklı baslama stili var örümcek falan yaptırdıktan sonra değişiyo tarzları kimisi direk akorları öğretiyo kimisi çocuk sarkılarını.Ama eğer günde 1 saat çalışırsan hocanda düzgün öğretirse her türlü 1 aya ilk şarkını çalarsın ama dediğim gibi günde 1 saat çalışırsan çok kolay şarkılar var ama önemli olan şarkı çalmak ile söylemek ayrı şeyler şarkıyı caldın diyelim ritim atarak söylemesi var bir de sesin güzel değil ve herhangi bir ses eğitimi de almadıysan kolay kolay söyleme derim hele bilmeyen hiç birşeyden anlamayanların yanında gitar çalıyorum bile deme.

0|0
    0|0
  • yeteneğine bağlı belki 1 ay belki 10 sene arkadaşım kursa gitmeden 2 ayda evde öğrendi güzel çalıyodu .

0|0
    0|0
  • İçinde istek varsa azim varsa sıkılmam diyorsan 3 ayda Rahat bişeyler çalarsın :) BAŞARILAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi düşün varsa iyi bir kursa yazıl yoksada internetten en iyisini öğrenmeye gayret et bende bir çok ensturmandan sonra gitar çalmaya çalışanlardanım

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım gidiyor ama bana çok zor dedi bilmiyorum belki sen daha çabuk öğrenirsin o 3 aydır gidiyor bir şey bildiği yok

0|0
    0|0
  • ensturman çalmak zor iştir yeteneğin ilgin varsa uğraş yoksa senelerce depinirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...