Arkadaşlar akil insanlar Erzurum'a gelecek ve akil öğrenci seçildim

Arkadaşlar akil insanlar Erzurum'a gelecek ve akil öğrenci seçildim biraz bilgilenmek istiyorum onların karşısında sorucak sorum ,söyleyecek sözüm olsun istiyorum bilgi,kaynak önerisi verir misiniz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6000 tane teröristi ikna etmek 76 milyon vatandaşı ikna etmekten daha mı zor diye sor

1|0
    0|0
    • soran bu yazdığımı soracak mısın

• inşallah birde bakmışsın tarihi söz olmuş :D

• inşallah birde bakmışsın tarihi söz olmuş :)

Erkekler Ne Diyor 15

• PKK'nın barış niyeti falan olmadığı ve bizi kandırdıklarına dair:

link

link

link

link

Heyetin kime bağlı olduğu ve nasıl teşkil ettiğiyle ilgili olarak:

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

0|1
    0|0
  • Onlara aynen şunu sor.

Sizi buraya gonderenler başta başbakan ve onun yardımcısı biz pkk ile görüşmedik görüşme ve müzakere yapmadık. O kadar onursuz ve şerefsiz insanlar değiliz diyorlardı. Şimdi bu müzakerelerin pazarlıkların görüşmelerin ve anlaşmaların ardından siz ortaya çıktınız. Yönetim kendi ağzı ile onursuz şerefsiz olduğu kabul etmiş oldu? Peki siz bunu sosyal medya da gazetelerde kanlı canlı haberleri videoları varken görmediniz mi?

Gördüyseniz onlar gibi onursuz ve şerefsiz misiniz?

Eğer bunu yapabilirsen bu ülkenin herşeyini haketmiş ve hakettiğin herşeyin karşılığını vermiş olursun. Soludugun her nefes sana helaldir.

Bahsetmiş olduğum konuşmaların geçtiği videolara google den rahatlıkla ulaşabilir konuşmaları bizzat kendin de dinleyip doğruluğuna emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ülkeyi daha ne kadar s*keceksiniz diye sorabilirsin

1|5
    0|0
  • kaynak olarak şehitler albümünü tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • O zaman ülkenin daha ne kadar içine edeceksiniz de daha uygun

0|4
    0|0
  • Risaleinurdan istifade edin orda kardeşlik ve insanlık adına güzel formüller var

1|0
    0|4
    • hangisinden

• Risaleinur talebesi değilim ama içlerinden sevdiğim insanlar var evimde kitaplarıda yok ama ırkçılığa karşı bire bir tesirli eserler olduğunu biliyorum

• türkün türkten dostu yoktur sözü çok saçma .Türkler en fazla 100 milyon iken insanlık alemi 7 milyar evrensellik en güzel birlikteliktir. not bende Türk evladıyım ama ırkçısından değil.

• akil olan sensin, ben buranın delisiyim.

1|1
    0|0
  • Atatürkçüler yenilmez sadece geri çekilir de

0|3
    0|0
  • Mesela bazılarına önce pkk sempazitanı iken nasıl oldu da akil adam olarak seçildiniz diyebilirsin.

0|1
    0|0
  • siz kendini akil diye nitelendiren budalalar Türkleri ezmeyi kürtleri yüceltmeyi amaçlayan çok absürt konularla ülkeyi ayrıştırp bölmeye calısan kişiler erzurumda umarım iyi bir dayak yersiniz

0|1
    0|0
    • Erzurum birlik beraberlik karşıtı hiçbir zaman olmadı olmaz

• kürtleri ülkemizde istemiyoruz onlarda istemiyor bütün kürtler ayrılıkçıdır bu açık ve net bu nedenle dadaş Türkler onları istemez

• anadilde eğitim ve gözaltındaki kürt siyasilerin özgürlüğüne kavuşmasıyla ilgili bir çalışma yapılıp yapılmayacağını sor

0|0
    0|0
  • youtubeden akiller videolarına bak iyi şeyler bulacaksın

0|0
    0|0
    • levol ; said nursi ayrı kürt said ayrı kişiler kürt said: hep insan çıkarma çabası ve gayesinde fakat said nursi: beraberlik olması hizmetindedir.İkiside kürttür eğer Hür Adam filmini izlediysen görmüşsündür kürt saidin ayaklanmasını hır çıkarma peşindedir yani bu ayrımı yapabilmek önemlidir.İsim ve mezhep aynı ama ayrı düşüncelerin adamlarıdırlar

• o film sayesinde temize çekmeye calıstılar adamı ikisi nasıl ayrı olur ya olurmu öyle şey nursi dediğiniz kişi kürdidir işte amacını herkes çok iyi biliyo iyi bir adam olsa öldükten sonra mezarını gizlemezdi devlet şuan ki nurcularda said in adını temize çıkarmaya calısıolar bunlar asılsız bence bediüzzaman falan diyolar adını temize çekmek için o halde senin dediğine katılırsam said nursi bir şizorfren diosun ve aynı zamanda kürdide

• Şunu sorabilirsin. Ülkedeki bu kadar insan boşa mı şehit oldu?

Şunu da sor Sizin çocugunuz hiçbir suçu yokken vatana hizmet için askere gitmiş orada hain bir pusuda öldürülmüş olsaydı yine de akil insan olur muydunuz?

Son bir soru daha sor..

Bunun sonu nereye varacak?

0|0
    0|0
  • Akil insanlara git de ki, hepiniz vatan hainliğinden tutuklanacaksınız..

Bu pkk belası bu vatan bölünmeden bitmeyecek, yine terör başladığında halk ayaklanacak ve sen seyret ondan sonra festivali..

0|1
    0|0
  • Siz kendi aranızda akilli akilli konuşun o zaman. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• - hepinizin akilleri toplamı bu ülkeyi bölmeye , karıştırmaya yıkmaya yeter mi? ey akıllarına şey ettikerim ? de. iyi besliyorlar mı sizi, ? de onlar gibi yüreksiz değilsen.

0|0
    0|0
    • senin sözlerin yürek işi değil boş boğaz işi

Yükleniyor...