Telefonum kafayı yedi galiba :D

İphone 4s kullanıyorum. Son bir kaç haftadır bazı sorunlar ortaya çıktı.

Örneğin menüde geçiş yaparken kilitleniyor, donup kalıyor ekran.

Mesaj yollarken de aynı sorun var.

Kilidi açmadan resim çekmek istediğimde tuşa basıyorum bir süre yine bekliyor ama resmi çekememiş olarak görünüyor.

Az önce de kameraya girip fotoğraf çekmek istediğimde tuşa bastım, ekran karardı, o elma logosu :D çıktı ekran soluklaştı 10 sn. sonra falan düzeldi.

Ne yapabilirim? Aranızda böyle sorun yaşayan varsa nasıl çözüm buldu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkaplanda çalışan uygulamalar çoktur. Ben şahsen hiç kullanmadım çekici gelmiyor bana ancak muhtemelen sorunun budur diye düşünüyorum. Arka planda çalışan programları kapatabiliyor musun ? olmadı tüm bilgilerini yedekle sonra fabrika ayarlarına geri döndür.

0|0
    0|0
    • Arkaplanda hiçbir uygulamayı bırakmıyorum ki

• rica ederim ancak dikkat ediniz yedekleme yaparken işlemin tamamladığınızdan emin olun yoksa o verilerinizden olabilirsiniz. Umarım fabrika ayalarına sönmekle sorununuz çözüme kavuşur.

• Bakalım becerebilecek miyim? :)

Erkekler Ne Diyor 3

• telefonunu fabrika ayarlarina cevirmeyi dene . genel/sifirla/tum icerik ve ayarlari sil/ iphone'u sil/iphone'u sil .

tum verilerin ve ayarlarin silinecek ama duzelir %90

0|0
    0|0
    • Tüm verilerimin silinmesini göze alamam. Bir sürü dosyam var içinde :/

• sorun da bu zaten , o dosyalarindan dolayi telefonun bu halde olabilr . ;)

• Peki sağ ol :(

• onca para dökmüşün ve cevabı burdamı arıyon servisler ne güne duruyo?

0|0
    0|0
    • En alta baksan görürdün. Servise götürünce telefondan bir daha hayır göremiyorsun

• uzunu yok müsteri memnuniyeti esastır arayıp hakkını arıcaksınki ülkemizde gelişsin adamlar işlerini doğru düzgün yapsın.

• Bakalım yaparım belki :)

• güncel mi sürümün ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Servise götür.

0|0
    0|0
    • Servise telefon götürdün mü o telefondan bir daha hayır gelmiyor. O yüzden servisi düşünmüyorum şimdilik

Yükleniyor...