Saksafon ogrenmek istiyorum!!!

Saksafon calmayi ogrenmek istiyorum. Seneye universiteye baslayacagim (profilimdeki yasim yanlis) ve gayet fazla bos zamanim olacak. Aranızda saksafon calan varsa bana yardimci olabilirmisiniz, nerden nasil baslayacagim, cok guzel sarkilari calmam ne kadar suremi alir ne kadar surede uzmanlasirim, ucuz saksafon nerden bulabilirim?

Dalga gecmeye calisarak veya espri yaparak zekanizi belli etmeyin adam gibi bisey soruyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ok guzel sarkilari calmam ne kadar suremi alir ne kadar surede uzmanlasirim

Bu kelimeyi bir müzik dersi veren hocaya kullanırsan çok büyük hata edersin

Saksafon pahalı ve zor bir enstruman orta düzeyin biraz altında bişeyi bin liraya bulursun bir kursa yazılıp başlarsın öyle netten öğrenirim yok eğitim cdsi alırım olaylarına bulaşmazsın inşallah

1|1
    0|0
    • Yok canim yapmam oyle ama ucuza bulmakta zordur heralde kurs :/

• 200 civarıdır artık gitar kursları bile 100den başlıyo :)

Kızlar Ne Diyor 1

• sakasafon çalmak baya zor diye biliyorum nefesine güveniyosundur heralde bide nerde olduguna bağlı kursa felen gitmen gerekecek ki o enstüremanın kursunu her yerde bulamazsın arkadaşım da düşünüyodu buldugu kişi hoca yani 200 felan diyodu kurs ücretine

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• saksafon güzel bir enstürman bende istiyorum öğrenmeyi ama zamanım yok sen müzik evine git oralara danış bnce.

0|1
    0|0
  • calmayı bilmiyorum ama calan cok yok gösteren birisi olmalı en azından teorik olarak.ne kadar zamanda ögrenirim dersen oda senn istegine baglı.ne kadar cok seversen o kadar zamanda ögrenirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...