Harley queen Harley queen Harley queen amma da abartıldı ne kadar da fos bir karakter değil mi sizce de?

Tamam vucut ölçülerine bir şey demiyorum :D Ama ne oyunculuk çok iyi ne de hatun çok güzel abarttılar reklamını iyi yaptılar. Sarışın ve donla gezmesi dışında herhangi bir özelliği de yok niye bu kadar abartıldı ki?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya hekes birşeyleri abartıyor abi işte... hele türkiyeyse eyvah eyvah :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle "Suicide Squad" filmi tam bir çöp. Beklentilerin çok aşağısında bir film. Ama Harley Quinn karakteri gerçekten başarılı tasarlanmış. Bu aynı "Batman Kara Şovalye" filmindeki Joker karakterinin çok beğenilmesi gibi bir şey.

0|1
    0|0
    • 2ay

Batman kara iovalye filmi komple baş yapıttı. Orada ki jokerle harley kıyaslanamaz bile. Sadece sarı saçlı ve donla gezdiği için insanlar içinde bu kadar populer olduğunu düşünüyorum.6 7 ay sonra kimse ne filmden ne harley den bahsetmiyecek ama muhtemelen single bir filmini çekerler

• Margot robbie hastasıyım

0|1
    0|0
  • Harley Quinn 😍😍

0|1
    0|0
  • Hahaha😂 Harley Quinn'in bu yıl ortaya çıktığını sanan bir cahil daha..

0|0
    0|2
    • 2ay

Sen daha doğmadan biz harley quini biliyorduk senin gibi batman filmlerinden öğrenmedik yaşını takın haddini bil bence

• 2ay

Şimdi bak.. Tamam yanıldım belki haklısın. Özür dilerim hatta. Ama halen cahilsin biliyor musun? Sen 27 ben 19 yaşındayım diye benden bir üstünlüğünün olduğunu mu sanıyorsun? Ayrıca Batman filmlerinden öğrendiğimi iddia ediyorsun, aynı benim yaptığım gibi.

• 2ay

Yok hayır alakası yok. Senin yaşındayken hala liseli peşinde koşuyordu yaşıtlarım ben ev bakıp çocuk okutuyordum bu yüzden kimseyi yaşıyla küçümsemem. Yaşla alakalı değil bazı şeyler. Bazı şeyler ise yaşla alakalıdır. Cahil denilebilecek bir durum olsaydı ve bunun farkına vardırsaydın beraber gülerdik ortada Öyle bir durum söz konusu değil ki. Cahil kellimesi için yazdım bunu. Özrün kabul edildi.

Yükleniyor...