Nasıl bir kitap alabilirim?

Ergenlikteki bir kıza nasıl bir kitap alabilirim. Onun bakış açısını değiştirecek, bilgiler katacak bir kitap olması lazım. Ama fazla pahalı olmasın mümkünse.

0|0
10|2

En İyi Erkek Görüşü

• O yaşta bilgi katacak kitap zor bacım. Eğer okuyabilirse saatleri ayarlama enstitüsü ama okuyamayacagı için daha eglenceli olan olasılıksız ı tavsiye ederim. Sana da kinyas ve kayra

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küçük şey yoktur- Kemal Ural .. Fiyatını bilmiyorum. Kalın bir kitap ama içi büyük harf ve resimlerle dolu olduğu için çabuk okunuyor. Ben severek okumuştum 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dönüşüm, Franz Kafka
    Sineklerin Tanrısı, William Golding

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Herhangi bir kişisel gelişim kitabı alabilirsiniz fakat kendi beğenisini ve seçimlerinide ön planda tutmalısınız, keza sıkılabilme ihtimali var

0|0
    0|0
  • seçilmiş kişi az önceki 8. sınıfa giden kıza doğum günü hediyesini soruyosan yorumum hala aynı :D seçilmiş kişi güzel kitap yasına falan uygun

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen kitaba karar verdim yararli birsey alalim en iyisi 😂

• küçük tatlı şeyler /jilliane hoffman

0|0
    0|0
  • Sayısalcıysa olasılıksız

0|0
    0|0
  • İpek Ongun. Genc kızlara hitap eden en iyi yazar denebilir.

0|0
    0|0
  • Gülten Dayıoğlu 8. renk ve Bir genç kızın gizli defteri ipek ongun :D

0|0
    0|0
  • Ipek olgunun kitaplarini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Seçilmiş

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazarı kim. Netten baktım da filminin de kitabı var. Anlamadim hangisi

• 3ay

Onu ben de okudum ama çok çocuksu bir kitap. Pek etkileyici bir yanı yok, çok sıktı beni. Biraz hayranlikla okumasini istiyorum. Bu kitap secimi ne kadar zormuş ya.

• 3ay

Aslında sadece bilgi alması için almamalisin bir kitabi aynı zamanda etkileyici eğlenceli, maceralı olmalı. Kitabın sonunda zaten çıkaracaktır kendine bir sonuç

• Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabı olabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...