Mağara adamlarının yaşamış olduğuna inanıyor musunuz?

İlk insan Hz. Adem zeki ve medeni biriydi. Onun çocuklarının çocukları nasıl sonradan mağara adamına veya ilkel insanlara dönüşebildi?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Mağara da yaşam olmasaydı mağara duvarlarındaki çizimler, tören çizimleri vs. olmazdı.. Her doğan çocuk doğduğu kişiye çekecek diye bir kural yok günümüzde o zamanlarda da öyleymiştir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• adem havva olayı dinsel
    mağara adamları evrim olayı vb de bilimsel yani birileri bişey atmamış araştırmışlar kanıt bulmuşlar ömürlerini harcamışlar ben bilimden yanayım. bilimden konuşurken dini katarsanız bir yere varamazsınız. bu sorduğun soruyu ilkokuldayken soruyordum ve aldığım cevaplar hep saçma sapandı.

1|0
    0|0
    • 3ay

İlkokuldan itibaren dini ve ilk peygamberleri sorgulamaya başladın yani :)

• 3ay

http://m.youtube.com/watch?v=qpakhT30lMc bak hocamiz bu konuyu cok guzel aciklamis git de imana gel curutebiliyorasan bunu curut

• 3ay

@Gelpusypusy izlemiştim bunu. bu adamın birçok videosunu da izledim ne imanından bahsediosun? ki bu adam ateist olduğunu da demişti kaldı ki ben kurnaı tevratı incili okuyup araştırıp sorgulayıp deist oldum ha bundan sanane? daha kuran okuyamıyorsunn gelmişsin vaaz veriyosun bu çenenizi bilimi geliştirmek için kullanın da ülke kalkınsın. ya videoda ne anlatıldığını anlamıosun ya da dalga geçiosun

Erkekler Ne Diyor 3

• ateşin bulunması gibi bir şey buda işte.

1|0
    0|0
  • Adem babamiz butun meslekleri bilir ve en medeni insandi. Ogullarindan kabil kardesi Habili oldurdukden sonra kacti. Kabil seytana uydu ve cocuklari ile kafir oldular ve medeniyeti unuttular. Kabilin nesli magaralarda yasamis olabilir. Ama peygamberlerin etrafindakiler asla.

0|0
    0|0
  • oncelikle magara adamlarini kanitlayabiliyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanki gordu mk

1|0
    0|0
  • İnaniyorum ben degil bilim soyluyor bunu

1|0
    0|0
    • 3ay

bilime inanilmaz.

• 3ay

kan beynine sicramis. simdi ne yapiyorsan birak cik bir temiz hava al ondan sonra tekrar yazdiklarimi dikkatli bir sekilde oku. en basindan beri bariz bir sekilde saka yapiyordum ama sen otomatik bir sekilde savunmaya gectin. cidden yazdiklarimi bir daha oku bir detay var kacirdigin.

sunu yukaridaki LanetliveŞanssız ulastirirmisin

• 3ay

@Gelpusypusy Cunt sana sorumdan defol demiştim her pembeliye musallat olma burada

• bizim tarihçi de öyle diyor 😀ben şimdi bunları anlatıyorum ama bunlara inanmıyorum diyor 😀kesinlikle saçmalık ademle havvanın efsanesi

0|0
    0|0
  • Ben ademin olmadığını düşünüyorum direk

1|0
    0|0
  • İnaniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...