Konservatuar oyunculuk?

turkiyede oyuncu olmak için konservatuarda egitim gormek onemlimidir ve yetenek sinavlari hakkinda bilgisi olan var mı

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle o konuda eğitim şart. Ya cok bilindik bir sanat akademisinden eğitim alicaksin ya da üniversite eğitimi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Msm ya da akedemi 35 bucukta egitim almayi düşünüyorum ek olarak konservatuarda egitim alsam daha iyi olur dimi oyuncu olmayi gerçekten istiyorum

• 3ay

Ben sana yardımci olayım istersen bende eğitime başlıyicam da yakinda

• 3ay

Olur sen nerde egitime basliycan

Kızlar Ne Diyor 1

• Paran varsa tipin varsa birde arkan da kodoman varsa hiç konservetuar gerekmez oranın vereceği eğitimi tonla yer verir
    Ama seni destekleyecek bu 3 şey bir arada yoksa Konservetuar gitmen iyi olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Para bu sene staj gorcrm ordan aldigim para ile akedemi 35 bucukta egitim dusunuyorum tipde iyi kodaman olayini anlamadim

• 3ay

Devlet ise sorun yoktur ama piyasadaki oyuncu yapıcaz diyen yerlere inanma paranı alırlar 2-3 foto çeker seni gönderir
      Bu sektör de para tip bir yere kadar elinden tutan bir ustan yol gösterici yoksa ilerlemen çok zordur kodaman derken bu alanda ki kişileri dedim

• 3ay

Yok ajans gibi yer degil sanat merkezi oyunculuk dersleri veriliyor aylik para aliyorlar arastiriyorum bir iki yer sectim bakicam tavsiyelerin için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Önemli tabi

0|0
    0|0
    • 3ay

Msm ya da akedemi 35 bucukta egitim almayi düşünüyorum ek olarak konservatuarda egitim alsam daha iyi olur dimi oyuncu olmayi gerçekten istiyorum

Yükleniyor...