Film/dizi sektörüne bir yenilik getirmek istese idiniz...

...bu yenilik ne olurdu?

Yapılmış mıdır bilmiyorum ama ben iki farklı dizinin finalini birleştirirdim.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Bizim Türkiye'miz de filmler sürekli aşk teması üzerinden çok basit bir şekilde filmi tahimn edebilerek izliyoruz. Ya da gerçek hayatta göremeyeceğimiz kadar aptal tipler oynatılıyo ki nası izlenebiliyo o tarz filmler anlamak mümkün değil. Tahmin edilmesi zor fimler yapardım. Aşk konusunu da temel olarak almazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzel fikir, ama daha önce oldu sanırım. Ben böyle bir şans verilirse senaryoların daha nitelikli olması için yazarları teşvik ederdim.

0|0
    0|0
  • Yabancı senaryolar yerine edebiyatımızın sağlam öykülerinden uyarlanmasını teşvik ederdim...

Hatta onu da yapmasınlar..oturup düşünsünler azıcık...:///

0|0
    0|0
  • reklamları ve dizileri kısaltırdım 30 dakika dizi 2 dakika reklam oh kafa rahat. zaten dizideki o manzara uzun bakışmalar replik tekrarlamalar uzun uzun bir işle uğraşmaları atsak bayağı bir kısalır.

0|0
    0|0
  • uyarlama filmlerden vazgeçerdim.

0|1
    0|0
  • Mint Ajansı kapatır Birol Güven'i bir daha da iş yapmasın diye yasaklardım...

0|0
    0|0
  • vampir günlüklerini kaldırırdım

0|0
    0|0
  • fox ta iki diziyi birbirine bağlamışlardı güzeldi hoşuma gitmişti

1|0
    0|0
  • Amerikan yönetmenleri gibi olurdum. Onlar bu işleri çok iyi biliyor.

0|0
    0|0
  • onu yapmşlardı sankim ya

0|0
    0|0
    • Hangi diziler için..?

• Final için yapmadılar da dizilerin ortak bölümleri vardı..Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç'yi hatırlıyorum :)

• Lale devriyle yer gök aşktı sanırım ama final değildi baya bikaç bölüm birleşmişti oyuncu transferi filan oldu.

Erkekler Ne Diyor 6

• Dizi senaryosunda dönüm noktası olan yerleri seyirciye sorar oylama yapılarak senaryoda değişiklik yapardım.

sms iyi para getirir.

0|1
    0|0
  • daha kısa süreli ve senaryoya bağlı kalırdım ..

öyle elelem ferihayı sevdi diyee 2 sezon dötümden uydurma senaryolarla uzatmazdım !

0|0
    0|0
  • Dizileri 45dk yapardım, 3 reklam arası koyardım, herkes rahat ederdi.. :))

0|0
    0|0
  • filmlerin bittiği yerden sonra ne olduğunu da çekerdim. sonuç olarak bende herkes bir gün herkes ölürdü.

0|0
    0|0
  • artık sıktı bu dizi konuları, hepsi kısır konular. yok mu şöyle değişik konulu film çekebilecek şirket. ay yapım bile baydı artık.

0|0
    0|0
  • eğer yönetmen olsaydım ilk 4k türk filmini çekerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...