Bu kız milletinde intihar etmek kişisel gelişim yollarından birimidir? 20 yaş altı herkes en az 1 kez intihar etmiş?

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ki hepiniz bir intihar etmişsiniz ne kazandırıyor anlamadım. Hayır ölmeyi bile beceremiyorsanız nasıl yaşıyorsunuz onu da anlamadım

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar cok duygusal olduklari icin bence. Ama yine de direncle alakali bisey. Gucle alakali. İnsan guclu olmali herseye ragmen sapasaglam ayakta durmali kiz erkek fark etmez

0|1
    0|0
    • 3ay

Tamamiyle haklısın. Ama irani yaptım aslında sorsak hepiniz 18 lere kadar mutlaka intihara teşebbüs etmişsinizdir. kızlar böyle söyleyince neyi kazanmayı bekliyorlar merak ettim aslında

• 3ay

Bence de sadece insanlar aciyor ve cogu ergence geliyor hayata bir kere gelmisiz yasayin gitsin iste hayallerinizin pesinden gidin mutlaka hepimizin zor zamanlari oluyor intihari dusundugumuz ama sonra guclu insanlar oldugumuz icin sarsilip kendimize geliyoruz toparlaniyoruz. Bunu da orda burda meze yapmaya gerek yok herkesin kendine saklamasi gereken seyler vardir degil mi ayol! :)

• 3ay

Aynen gı :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kola içip ölmeyi bekleyen bile var 😆

0|1
    0|0
    • 3ay

kanka sana yemin ederim bir kız arkadaşım 3 ay boyunca döner yemedi. Bir gazete de sonradan erkek olan birinin doğumundan bahsediyordu donor monor bişeyler yazıyordu bu mal donoru döner diye okumuş. Analık rahmi falan yazıyorya bizim semtteki dönercinin ismide rahmi ordan yemem bidaha deyip sonra gerçeği oğrenene ladar 3 ay boyunca doner yememiş :D 10 kere okudum dçner diye okudum hamile kalmamak için yemedim diyor. İnanırım yani :D

• 3ay

Böyle şeyleri duyunca istemsiz gülme krizine girip sonra üzülen bir tek ben miyim 😆 insanlar ne kadar ucuzlaştı ya 😆

• 3ay

Okumak şart diyorlarya okumayı bilmeyen okumaya çalışmasın mk :D bende üzülüyorum kardeşim valla bakma güldüğümüze

Kızlar Ne Diyor 4

• hayat yasamak demek degilse sadece ayakta durmak zor gelir sık sık insana dusunen biri ise önünde sonunda gercegi kesfeder hayat zor ve acımasız ancak nefes almak vazgecilmezmis asil mesele buymuş dersin kendi kendine ve sirf buna saygindan yasarsin iste kalirsin dunyada beklersin bin bir umutla

0|1
    0|0
  • Kızlar erkekler kadar güçlü değiller. Belki ondan olabilir

0|1
    0|0
    • 3ay

Sanırım intihar oranlarına bakılsa erkekler daha çok intihar etmiştir reelde. Aslında soru ironi intihar falan etmeyen kızlar intihar ettim demeyle ne elde etmeyi umuyorlar bunu bilmek istedim :)

• 3ay

Bilmem. Herkes ergenlikten geçmiştir elbet

• Anladığın pek birşey yok anladığım kadarıyla uyu sen uyu

0|1
    0|0
  • Kendime kıyamam ben kimse için kusura bakmasınlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ipleri dandik vermisler saglam bir ip bile alamiyorlar. intihar icin ip alirken bile kandiriliyorlar yazik ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...