Hangi parti ! hangi parti ! hangi parti !

MHP mi ? CHP mi ? BBP mi ? Yoksa AKP mi ? . . . bunlar değilsede hangi parti tarafındasınız acaba arkadaslar .

0|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

• %50 çıktığına göre her iki kişiden biri AKP diyecektir. Bu sonuç çıkmıosa demkki yalan söylüyolar:)

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• akepe değil de..

2|1
    0|1
  • ÇILGIN PARTİLERE AKALIIIIM :P

1|0
    0|0
  • Şu an Burda ki AKP'lilere Sesleniyorum Reyhan'lı Saldırısında AKP başkanı gidip'te gördümü ordaki olayı onlaruı bir ziyaret ettimi ? ve burdaki bütün akp'liler de zengin veya buzdolabını açınca yemek bulabilecek tip'lerden CHP'liyim Solcuyum Bu Arada Zengin Solcu Bulamazsınız Çünkü Hepsi AKP'lidir Başbakanınız Kurdistan Tişörtleri Basan'ları Bir tepki bile vermemiş daha hadi ampul kafalar bunuda cevaplayın..

1|1
    0|2
  • siyasi olaylara girme bence mayk yasaklanırsın sitede

2|0
    0|0
  • Solcuyum ama CHP tartışılır

3|2
    0|2
  • 1963 karakter yazıp sildim, sonra alacaklar içeriye gerek yok :D

1|2
    0|1
  • akpyi hangi parti zikertirmeye en yakınsa ona vereceğim oyumu

1|2
    0|1
  • hepsine birden bas oy'unu daha iyi :D

1|0
    0|0
  • Mode on : Ekmek parti.

1|0
    0|0
  • Partiler üstü bir noktadayım.

0|0
    0|1
  • Adalet kalkınma partisi çünkü neden iktidar olabilecek kadar beyni olan bir parti yok gerçeği bu milletin kendine gelene kadar Akp

0|1
    0|1
  • HEPAR 'ı destekliyorum.

0|1
    0|1
  • Bu aralar FENERBAHÇE partisi kurma sevdası sarmış beni hiç belli olmaz yani ...

0|0
    0|0
  • 657 ye tabiyim kusura bakmayın ..

0|0
    0|1
  • GENÇ PARTİ

0|0
    0|1
  • MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1|2
    1|1
  • CHP-------

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Doğru düzgün bir parti yok aslında hiç yok herkez herkesle kavga ediyor parti olarak,

Ve bence bu böyle 10 sene gider gibi yazık ettiler bir nesli allahlarından bulsunlar ...derdimizi düşünen yok.

1|1
    0|0
  • Hiçbiri.Oyum emeğe emek partisine.(Emep)

1|1
    0|1
    • Sarıgül CHP nin başına geçse Solcu olarak düşünmez misin, ben gözüm kapalı oy veririm

• Aslında gönlümden geçen Sarıgülün DSP nin başına geçmesi ama o zaman yeteri kadar etkin olacağını sanmıyorum başka çare yok gibi görünüyor, CHP şimdilik senin dediğin durumda ama o zaman İstediğimiz görüşte olmayacağına engel yok bence

• Arkadaşım ben koyu bir Aleviyim.Bu adamlar bugüne kadar Alevileri kullandı seçimlere kadar yapıcaz edicez seçim bitince yok.Bizim burda PSAKD tek başına yaptı cemevini.Chp in desteği yok.Oyunu veren verir özgür irade . Ama ben günahımı bile vermem nokta.

• Parti falan işim olmaz.

0|1
    0|0

• akp..!

0|1
    1|0
  • chp cevap kısaaaaaaaaa

0|1
    1|3
  • BHP (Buyuk Huni Partisi).

0|0
    0|1
  • hiç birini tercih etmiyorum

0|0
    0|1
  • genç cem partisi

0|0
    0|1
  • oylar MHP ye oylar MHP ye oylar MHP ye!

1|2
    0|1
  • E hiçbiri

1|0
    0|1
Yükleniyor...