Meditasyon yapanınız var mı?

Meditasyon yapan veya deneyimleyen var mı? Biraz bilgi edinmek istiyorum, gerçekten faydasını görüyor musunuz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten sonunda sitede bu konu hakkında soru soran birini görmek mutlu etti. Ben açıkcası 3 senedir meditasyon ile uğraşıyorum ki hayatımın bu bölümünde hayata çok daha farklı bir çerçeveden bakış açısıyla bakmaya başladım. Rahatlık dinginlik huzurluk arıyorsan tavsiye ederim. Ancak diyeceğim başlarda zorlanabilirsin bende halen arada olan duygusal patlamalar var mesela.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yeni yeni merak salıyorum ben de.. Biraz internetten arştırma yaptım fakat beni tatmin etmedi. Cidden benim de tam şu anlattıklarına ihtiyacım var. Evde yapılabilir bir şey mi peki merkezine gitmem mi gerekiyor? Duygusal patlamalar dediğin birikenlerin dışa vurumu gibi bir durum mu?

• 3ay

@skeptik 3 yılı geçicek ancak ilk başlarda fazla üzerine gitmişliğim yok ancak bir çok yönde kendimi geliştirmeme yardımcı olduğunu düşünüyorum

• 3ay

kendini daha iyi tanımışsındır düşüncelerinin farkına vararak. eğer böyleyse süper bir kazanç zaten. ben daha önce de okumuştum ama hiçbir şey anlamamıştım, zamanı varmış demek ki anlamak için.

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Rahatlatıyor ama yapması da çok zor bence

1|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • yok yapmıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...