Karikatür ve metal sevenler kimler?

Aramızda metallica 2008 ali samiyen de bulunmuş aynı zamanda da uykusuz ve penguen dergilerini takip eden arkadaşım var mı?

Güncellemeler:
Metal dinleyen yok mu ya :(

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• :) Bulundum Üniversite de okuyordum, biletleri bulmak için göbeğimiz çatlamıştı. Arkadaslarla gittik.

Gırgır, Limon, Leman, Lombak, Uykusuz, Penguen... hepsini takip ederim ayrıca küleksiyonum da vardır. Arşivlerim ( Çizroman arşivine de başladım)

Ayy bu soru beni çok mutlu etti ne hikmetse :)

0|0
    0|0
  • Karikatürü seviyorum ama metal sevmiyorum.uykusuz ve penguen'i bizim sınıftan biri alır ve onu herkes cılkı çıkıncaya kadar okur :D

0|0
    0|0
    • Bende geçen sene öyleydim ama arkadaş dersanedendi dersane bitince artık her hafta alıyorum ikisini de. Resmen bağımlı oldum :)

• karikatürü çok seviyorum :) metali dinlemiyorum ama :)

0|2
    0|0
  • karikatürü severimm penguen ve uykusuzu takip ederim hatta kitap fuarından uykusuzun posterlerini ve karikatürlerin kitabını aldımm evde o kitaptan 10-15 tane vardır :):)

0|0
    0|0
  • karikatürü seviyorum ama metalle aram yok

1|0
    0|0
  • Var metalde dinliyorum

0|0
    0|0
  • Burası yanlış mekan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben metal dinlerim ama Metallica'nın hiçbir konserine gitmedim; 98'de Iron Maiden'a gitmiştim; Steve Vai, Pentagram, Blind Guardian, Haggard, Orphaned Land gib konserlere gittim ama. Penguen de okurum buldukça :)

0|0
    0|0
  • güncellemeye istinaden; dinliyorum ama o da ayda yılda bir yani. kazy denen bir grup var iki şarkısı( choke ve hooks) çok güzel. bazen youtube da dinliyorum.

0|0
    0|0
  • 2008 de oradaydım çok güzel bir geceydi

sadece erkek dergilerini takip ediyorum arada kadın dergilerini de incelemiyor değilim

0|0
    0|0
  • karikatür severim metal uzak bana

0|1
    0|0
  • Evet karikatürler zaman geçirmek için ideal. Yalnız metal sevmiyorum malesef itici geliyor bana.

0|0
    0|0
  • sadece karikatür severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...