Yabancı bir insan size kuranı kerimi sorsa ona nasıl anlatırsınız?

sadece müslümanlar cevaplasın lütfen diğer inanışlar görüş yapmayın gereksiz tartışma ve fitneye hiç gerek yok teşekkürler :) makarna canavarına inananlar yorum yapabilir kıyamam ben onlara :)

Güncellemeler:
2ay lütfen türkçe yazın yabacılık kısmı ülke değil dindir

0|2
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• tabi öncelikle nasil indirildiğini anlatırim ardından yazılan ayetlerin hani denizlerin birbirine karışmaması gibi biyle şeyleri gostererek kanıtlarim yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman olmadığım için ben anlatmayayım, bilmezken seni etkilemeyeyim al kendin oku fikrini oluştur derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Müslimanlığın yol haritasıdır derim şunu da merak uyandırması için söylerim geçmişte yaşanmış ibretlik olaylarla birlikte gelecekte yaşanacak bazı büyük olayları anlatır.

1|0
    0|0
  • Gitsin imama sorsun bana niye soruyor. Ben hristiyanlığa veya başka bir dine geçsem din adamlarına sorardım. Hele ki müslüman olunca kesinlikle imamlara falan sormak lazım. Bizim müslümanlar öyle bir anlatır ki Allah yukarıda gökte duruyor falan yanii

1|0
    0|0
  • Dinimin bir mucizesi, ama içini açıp okumadim hic. Maneviyat var diyorlar onuda okumadigim için hissedemedim. Başka birine sor derim. Yalan yok. Müslümanın ama anca cumadan cumaya muslumaniz :))

1|0
    0|0
    • 2ay

bunu kabul etmekte ki erdem de var dilerim en iyi olan yolda hakkınla gidersin iyi yürekli kardeşim

• 2ay

2 haftada bir cuma geceleri okuyorum :)

• 2ay

@kmlkaan57 ilk önce tam maneviyatını yaşa. sonra bana gelip burada eleştiriyi yaşa. 2 haftada bir okuyup sonra kuran okuyorum deme bari D:

• dünya ve ahiret mutlulugu saadeti içeren şu an degiştirilmeden ALLAH cc kelamı olan tek kitap dünya ve ahiret kurtuluşun derdim

1|0
    0|0
  • Yaşamın rehberi derim

1|0
    0|0
  • Nasıl devletin yasaları varsa islamiyetinde kuranı var derim

1|0
    0|0
  • this is a book derim

1|0
    0|0
  • Kur'anı önyargısız bir şekilde okursa hakikati anlayacağını söylerim.

1|0
    0|0
  • Kainat kitabı her konuda bilgi var aç, oku, öğren derim

1|0
    0|0
  • Bu konuya dikkat çektiğin için teşekkür ederim

1|0
    0|0
  • Okunabildiğini söylerim (:

1|0
    0|0
  • Anlatacaklarım sığmaz buraya cok uzun sürer

1|0
    0|0
  • Allahın gözü gibi baktığı kitaptır derim

1|0
    0|0
  • Başkasına sor derim

0|0
    0|0
  • Şimdi makarna canavarımız (s. a. v) demiştir ki, beni güzel tanıtın, güzel tanıtmazsanız azınıza ederim, buyurmuştur. Makarna yapım kılavuzunu da bunun için biz insanlara göndermiştir :)

0|0
    0|0
  • i'd say its totally nonsense just like bible. only more violent.

0|0
    0|0
  • allahü tealanın kelamı yanisözü olduğunu ve 1400 yıl dan fazla süredir tek bir harfinin bile değişmediğini anlatırım. gelecekte olacak olayları haber haber verdiğini söylerim.

1|0
    0|0
    • 2ay

:) gelecek olan en kötü olayları hemde kıyamet cehnnem sekar :) harika bir anlatım

• 2ay

müslüman olduğumuza göre müslüman kardeşim sayılırsın.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...