Daha yolun başındayım çizimi sizce?

arkdaslar çizimlerim nasıl olmuş sizce cok merak ediyorum?daha yolun başındayım çizimi sizce ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu yolun başında olmak değil bence bu ''Ben sanatçıyım ve elimi nasıl geliştirebilirim?'' demek. Yani hayalgücün ve çizim tarzın çok güzel. Belki ben de başkalarının ''Arapsaçı gibi.'' ya da ''Psikopat mısın?'' diye tepki verdiği şeyler çizdiğim için yakın hissetmişimdir ama :D Ne olursa olsun bırakma lütfen T^T Türkiye'Nin buna ihtiyacı var.

0|1
    0|0
    • 3ay

daha hiç bir eğitim almadım ama çizdikçe buradan paylaşıcam vakit ayırmak eğitim almak istiyorum maddi manevi araştırıcam bunun için, tesekkur ederum

• 3ay

Ben de eğitim almadan önce kendimi geliştirmeye çalışıyordum. Ancak en önemlisi, lütfen eğitim aldığın zaman kendinden ödün verme. Çizgilerin değişebilir ancak bu kendi çizgini bulmak olsun başkasının çizgisini özümsemek değil. Bunu yazıyorum çünkü bu kursa giden çoğu insanın başına gelen bişey ( ve benim korktuğum bişey). Başarılaaaar :3

• 3ay

tesekkur ederım

En İyi Erkek Görüşü

• Geliştirebilirsin. Başarılı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• geliştirirsen çok manyak şeyler yaparsın sen

1|0
    0|0
    • 3ay

egitim almak isityorum

• 3ay

@avarelcondalton seni de bildirimlerle rahatsız ettik ama...

• 3ay

olsun onemli degil telefonda yuklu bildirim geliyor o yuzden ufladim

• Anlamlı mı

0|0
    0|0
  • garip hayal gücün var :D

0|0
    0|0
  • güzel ama biraz karışık

0|0
    0|0
  • yolun basinda

0|0
    0|0
  • arap saçı gibi

0|0
    0|0
  • Bayağ başındasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yetenek var fikir dr var ama herşeyi birbitine somuyorsun kompozisyonun bozuluyor kardeş

0|1
    0|0
Yükleniyor...