Ben kiminle sanat/felsefe tartışacağım?

Gerçek hayattan kiminle bu konularda tartışmak istesem ya konu hızlıca değiştirilir ya da bana "İyi misin?" diye tepki verilir. Hayır yani paylaşıyorum fikir alışverişi için... Ne düşünüyorlar merak ediyorum.

Siyasetten nefret ederim ve inatla siyaset tartışmayacağım.

Yok mu benim gibi sanat/felsefe seven?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• kendine guveniyosan gel tartisalim.

1|0
    0|0
    • 2ay

İddialısınız demek. Mesaj atmadığım için burdan basit bir soruyla başlamak istiyorum. Hayat felsefeniz nedir?

• 2ay

her zaman gülümse dudaklarından tebessüm eksik olmasın, hatta bazen bu acıtsa bile..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben severim de sanatın ne tarz tartışması olabilir ki? Seversin ya da sevmezsin ama felsefe sohbeti tartışması çok olur

1|0
    0|0
    • 2ay

Eserler veya sanatçılar ile ilgili olabilir. Sonuçta herkes farklı görür. Tartışmak demek illa münazara etmek demek değildir.

• İlgi alanım sayıabilir genelde felsefeyle pek aram yok ama onun yerine bilim olur

1|0
    0|0
  • Ben varım.

1|0
    0|0
  • Sanat değilde felsefe, bilim falan olabilir

1|0
    0|0
  • Sanat sanat içinse Malmsteen, toplum içinse Freidman.

0|0
    0|0
  • Çok sikiciymis :/

0|0
    1|0
  • Felsefe öğrencileri ile

0|0
    0|0
  • Iyi gunler

0|0
    1|0
  • var var var var var olmaz mı hiç

1|0
    0|0
  • felsefeyi insanlar sevmez ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Siz de mi öyle? Peki neden?

• 2ay

çünkü felsefe çok geniş ve herşeyi sorgulayan bir dal içinden sorgulamak kötümü diyceksin ama öyle hem bizim toplumun siyaset konuştuğunuda bakma çoğu onuda bilmez

• tartışma konusu sadece bu mu

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...