Konu bu islami evlilik siteleriyle alakali arkadaslar lütfen samimice cevap verin sizce bu siteler ne kadar

saglikli?ve ne kadar güvenirli?bence sacmalik türban takipta abdestimde namazimdayim diyen kizlarin orda boyboy resim koyupta koca aramalari islama uygunmu sizcede?vede hic böyle siteye takilipta dolandirilan oldunuzmu?cidden paylasin ama ve sizcede böyle sitelerden kari-koca aranirmi?ve bu tip insanlara ne kadar güvenilir?ve bu sitelerin para yosma icin mileti kulandiklarina katiliyormuusnuz?birde sizce orda kari-koca arayan insanlar sizce ne kadar sagliklidir beyin olarak?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• İslami evlilik, islami işeme, sıçma, yeme, sevişme...

Bir durun yahu!

Bu din bunlar için mi indi?

0|3
    0|1
    • şeytan konuştuu

• niyeki nesi terslik

• Genelde bu sitelere tapınan insanlar mevcut.

Laf edince eksi 300 falan olurum diyordum.

Erkekler Ne Diyor 6

• Herşeyi geçdim dedin gibi boy boy resimleri katıyorlar sinir oluyorum :) bunların bence ruhsal dengeleri bozuk sanal alemde yakında cocuk yapmaya kalkarlar :DDD hasss.d.d.d

1|0
    0|0
  • Arkadaşım evlilik kısmet işidir... Kısmet ordaysa ne denebilir ki?

0|0
    0|0
    • iyi arkadasim o zaman geneleve gidenlerde var orda begendikleri bir hayat kadinidami kismet o zaman?

• yok kardesim yok benim icin ne sakinca olacak sizler böyle seyleri normal karsiladikca daha basimiza tasta yagar

• Kardeşim, Allah'ın hor görmediğini sen ben hor göremeyiz... Allah tövbe edin diyor, tövbe edeni bağışlarım diyor, benim merhametim zulmümden üstündür diyor... Sen mi Allah'ını tanımıyorsun, bana mı Allah'ı öğretiyorsun anlamadım ki...

• Ben bu tip sitelerin ciddiyetine güvenmiyorum. Çoğu para tuzağı kalitesiz kişiliklerle dolu...

1|0
    0|0
  • böyle bir şey zaten yoktur. internette dolaşan her şeye inanmayın. ordaki üyelerin islamla hiç bir alakası yok.

1|0
    0|0
  • siteden evlenilirmi be

1|0
    0|0
  • Müslüman denilince zaten bir kere şüpheyle yaklaşırım ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok be dindar bir insan boyle yapar mi hic?

1|0
    0|0
  • net nolursa olsun güvenilir değil bence

0|0
    0|0
  • böle siteler aslında yararlı bluyorum . insanlar farklı insanlarla tanışıyor . sonuçta hepimiz çalşıyoruz yoğunuz birinle tanışma fırsatımız olmuyor . hem gerçek hayatta kaç kişiyi tanıyabilirsin . nette bir sürü insan var . ama gel gelelim böle siteleri kullanıp kız düşürmek için kullanan serseriler yüzünden çoğu insan hayal kırıklığına uğruyor . her yere dadandıkları gibi buralarada dadanıyorlar . bir kızın baş örtüsü takmasıyla evlenmek istemesinin nesi abes . kızın canı yok mu yani .

0|0
    0|0
    • hmm sence normal yani türban takipta ben abdestliyim namazimdayim diyen ucuz seviyesiz kizlarin orda koca aramalari öylemi?demeki sende bunlardan birisinki normal karsiladin

• senin bu lafını yedirmezsem ne olayım mahkemeye vericem seni . sen kimsin bana o sıfatla hakaret ediyorsun terbiyesiz görürsün sen . bilişim suçlarından haberin yok galiba . tazminat açmazsam sana . sen gör bekle bak

• kocası bunu ordakilerle boynuzlamış anlaşılan yedirememiş burda kin kusuyor bu kadın belli

Yükleniyor...