İnception Başlangıç?

Var mı benim gibi ikinci kez kanal d de izleyen az önce bu filmi? Çok iyi değil miydi? İzlerken Türk sineması'nın bu noktaya bir gün gelebilme ihtimali var mı diye düşündüm.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Efsaneden bahsediyorsun şu an. Tabikide çok iyi. Mükemmel sjsjs ama ben bur kez izledimi bida izlemeyi sevmem. Ona ragmen 3 4 kez izlemisimdir 😊

0|1
    0|0
    • 3ay

Muhteşem bir senaryo, muhteşem efektler ve tabii ki muhteşem oyunculuk. On kez bile izlenir :-)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabikide yok birincisi onu leonardo oynuyo be oynayan adamlar onun tribine girmiş yani repliklerini anlıyolarki ben türk oyuncuların o replikleri kısa sürede anlayabileceğini sanmıyorum yinede hayırlısı kardeşim

0|1
    0|0
  • İnternetten izleyeyim dedim heryerden silinmişti. İzlemeyi çok istiyorum

0|1
    0|0
  • Favori filmim efsanedir 3 kez izledim :) keske Turk sinemasi da bu kadar gelisse

0|1
    0|0
    • 3ay

Bir süre sonra üçüncü kez izlemeyi düşünüyorum :-) Keşke...

Erkekler Ne Diyor 3

• turk sinamasinda butce var da cekmedilermi o adamlarin film setinde ki yemek parasi bizim filmlerin butcelerinden cok lutfen önyargili olmayin turk sinamasina olay sadece para para paraaa

0|1
    0|0
    • 3ay

Yanlış anlaşılmak istemem. Bizim sinemamızın da bu seviyeye gelmesini istediğim için söyledim.

• 3ay

o kadar butce cikartacak yapımcı henüz icad edilmedi malesef cunki sinama geliri sponsor baglantilari dvd satisi vb gelir sonderece düşük

• 3ay

Yüksek bütçe olsa ne olcak yaratıcılık yok.. Gördük fetih 1453 ü

• Ben de izledim dün denk geldi ama 4. izleyişim oldu :D

0|1
    0|0
  • Terminatör 1 deki teknoloji daha yeni geliyor.. Düşün ne kadar gerideyiz..

0|1
    0|0
    • 3ay

Maalsef. Umarım bir gün bu seviye de filmler bizim sinemamız'da da olur.

• 3ay

Bu sefer onlar farklı şeyler yapar. Bizimkilerin olayı belli ya aşk ya komedi..

Yükleniyor...