Ankara Metrosunda öpüşme Eylemi'ne ne Diyorsunuz?

Ankara metrosunda yapılan 'ahlâk kurallarına uygun hareket ediniz' anonsu öpüşme eylemiyle protesto edilecek.

Ankara’da Kurtuluş metro durağında “Sayın yolcularımız lütfen ahlâk kurallarına uygun hareket ediniz” anonsu yapılmasını protesto etmek isteyenler sosyal medyada ‘metroda öpüşme eylemi’ için organize oldu.

Katilacak olan destekleyen var mi?

Yoksa yanliz bir yanlisla duzeltilmez mi dersiniz ya da ne dersiniz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• alırsın pankartını yaptıkları her ahlaksızlığı yazarsın pankartlara sonra da dersin ki Sayın yöneticilerimiz lütfen ahlak kurallarına uygun davranınız.Güzel bir kapak olur.Ahlaklı olun dediler öpüşçez öpüşmeyin dediler sevişçez diye giderse olay sonu gelmez.

3|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bu tarz şeyleri çok desteklemiyorum. protesto fikri güzel ama öpüşme eylemi bence yanlış bir fikir. sırf protesto için insanın kendi sınırlarından çıkması benim açımdan doğru bir şey değil

0|1
    0|0
  • Ne saçmalık bu ya. Artık metroya bir gözcü koyup, "Beyefendi önünüzdeki hanıma değdirmeyiniz, görüyoruz burdan efendim değdirmeyin lütfen" anonsu da yapılır.

1|1
    1|3
    • Bununla ilgili ciddi yaptirimlar soz konusu Ingilterede..Turkiyede kinamakla kaliyor ama orda hapis cezalari var..

• Destekliyorum yapsınlar. Bu ne biçim bir uyarı böyle.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Sosyal medyamıza ne mesaj verirsen hemen tersini yapar zaten, genlerine işlemiş tepki, doğru ya da yanlış olması farketmiyor onlar için. Sahilde alenen içki içmek yasak diyin hemen bir içki içme organizasyonuna girişirler.

Protestoyu desteklemiyorum. Ahlak kurallarına aykırı davranışta bulunanlara karşı bir uyarı yapmak neden yanlış olsun.

2|1
    2|2
  • ne kadar yapılan anons yanlışsa öpüşme eylemi de o derece yanlış.tepkini pankart açarak ya da metroya binmeyerek gösterebilirsin.şahsen ben sevgilimle ya da eşimle uluorta yerde öpüşmem.

4|2
    2|2
  • Batının iyi taraflarini alıcaksın ama bu kadarı fazla .

4|2
    1|1
  • gönülden destekliyorum.

2|0
    2|3
  • Ya ne sacmamıs. Ahlaksızsınız bunu bılıyoruz ama lutfen bıraz kendınızı kontrol etmeye calısın ve ahlakınızı bozmayın der gıbı o ne ya.. Opusmekle prostesto olmaz. Sısme kadın getırılıp orda patlatana kadar ... Sınırlendım mnasına,

1|1
    4|3
  • Geç kaldın eylem yapıldı dün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...