Siz de kitap bitirdikten sonra boşluk hissini yaşıyor musunuz?

Ben yaşıyorum. Neredeyse her kitaptan sonra diyebilirim. Hele bir de o kitabı çok sevdiysem kapağını kapattıktan sonra biraz üzüyor beni. Öyle ya da böyle zaman ayırıyorsun. Eh bir de sevince istemsiz yaşıyorsun bunu. Sizde de oluyor mu?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• olmamı sürükleyici ise bian önce bitirmek istersin bir yandanda bitmesin istersin bitince hadi şimdi bunun kıvamında kitap bul bulabilirsen dersin

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya o bişey mi ben kitap karakterine aşık oldum. Kitap biterken ölüm tehlikesi geçiriyordu ben kendimi yerden yere vurdum. okadar çok ağladım ki tanıdığım biri ölmüştü sanki... Keşke öyle bir insan olsa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kitabın son sayfalarına doğru yaşıyorum onu, kitap bitince hemen başka bir tane bulmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • bende bir tek bana oluyor sanıyordum yalnız değilmişim :D

1|0
    0|0
  • Aynen Ayşe Kulin in KÖPRÜ romanını okudum son sayfasını 3 kere okudum 😐

1|0
    0|0
  • sorma ya yeni kitaba gecmek de istemiyom disari cikmak da oyle bakiyom bos bos

1|0
    0|0
  • hayır hissetmem çünkü daha bir sürü var sırada bekliyorrr alacağımı alırım kitaptan kenara koyarım

ayrı ayrı hem siyasi hem ideolij hem roman hem klasik

okuduğumkitapların birçok bencesini yazacağım

0|0
    0|0
  • Evet o yüzden bir sürü yarım bıraktığım kitap var 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Olmadı bu çabuk o kitapların başına hadi naş :D

• 3ay

Ya sen bak hepsine çıldırtma beni. Söylediğim üç kitap da çok açık ve sürükleyici kitaplar emin ol. Mesaj atabileyim özet isteyeceğim daha senden :D

• 3ay

Atamıyo musun ezik 😄😄

• Evet bazı kitaplarda öyle oluyor

0|0
    0|0
  • Sanki hiçlik hissine kapılıyorum. Duygusal bir insan olmasam da gözlerim doluyor.

0|0
    0|0
  • Okumadıgım için bişi yasamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır

1|0
    0|0
  • Oluyo vr cok kotu bir his

1|0
    0|0
  • Olmuyor dusunurum kitap hakkinda degerlendirme filan yaparim

1|0
    0|0
  • ben en az 1 hafta etkisinden de çıkamıyorum

1|0
    0|0
  • Bende de oluyor :(

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • aynen sanki herşey bitmiş çok şey atlatmisim ve artik ölebilirmisim gibi oluyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...