Koleksiyonu olan var mı?

Arkadaşlar koleksiyon yaptığınız bir eşyanız var mı? Varsa nedir?

ben belli aralıklarla gezilere katılıyorum ve gittiğim her şehirden içinde o şehre özgü simgesi olan kar küreleri alıyorum ve onları koleksiyon yapmaya başladım. Sizin de var mı böyle biriktirdiğiniz şeyler?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gezdiğim ülke ve şehirlerin magnetleri ya da biletleri, Eskiden kapak koleksiyonum vardı birde değişik kartlar vardı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne tatlı bir koleksiyonmuş seninki..
    eskiden yaptığım eski para, mermi kovanı ve taş koleksiyonlarım vardı. hepsinden birkaç değerli parçayı hala saklıyorum.. şu an ölü böcek koleksiyonum var. Aslında koleksiyon amacıyla başlamamıştım ama zamanla ona dönüştü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bozuk para kolleksiyonum var

1|0
    0|0
  • eski para koleksiyonu yapıyordum önceleri..

1|0
    0|0
  • Küçük bir para kolleksiyonum var

1|0
    0|0
  • Peçete

1|0
    0|0
  • model otomobil koleksiyonum olmak üzere çeşitli koleksiyonlarım var.

1|0
    0|0
  • Kasetler.
    Arada buliyorum iyi kalitede kaset. Simdilik 20 tane falan ama yakinda buyutecegim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aaaa süpermiş!

• 2ay

Yalniznkaset isi sikintili.
      Kaset bakim ister. Nem sicaklik istemez. Arada acip dinlemelisin yoksa bant yapisir. Cok uzun zaman dinlenmeyen bant az isitilmali yoksa bant gerilip kopar.
      Kasetcslarin iyi olacak. Kafa temiz olacak baski tekeri puruzsuz olacak. Kafa ayari kayarsa kasete cizik atar.
      Cok sorun istir.

• ufak metal araba koleksiyonum var cocuklugumdan kalan

1|0
    0|0
  • pul eski para

1|0
    0|0
  • kalem...

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...