Kız arkadaşla izlenecek yabancı aşk filmi önerisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşımla izleyebileceğim film arıyorum içinde erotik sahneler az olan mümkünse.Romantik - dram tarzı olabilir.

Konusu,önce arkadaş daha sonradan sevgili olma konusunu içerebilir.Yani filmi izlerken kızın AŞK SEVGİ DUYGUSU depreşsin istiyorum :)

Filmi izlerken kızla sevgili olma konusunu konuşmayı düşünüyorum.

The Notebook tarzı filmlerde olabilir.Bir yardımcı olabilirsiniz çok memnun olurum.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• bay hiç kimse tam istedigin tarzda kızların cok hosuna gider :) denedim ve etkisini gordum :)

0|0
    0|0
    • Bu filmin1 saat 15dksını izlemiştim otobüste,sonunu izliyemedim gerçekten güzel gidiyordu.Kızada bu filmden bahsetmiştim.Bunu da izleyebiliriz teşekkürler...

• kesin izle ama bak sonra demisti dersin :) kızlar sever boyle seyler :)

• Teşekkürler önerin için.

Kızlar Ne Diyor 5

• sil baştan

kasım da aşk başkadır

0|0
    0|0
  • Justin Timberlake'in rol aldigi "arkadastan öte" filmini tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler, değerlendirmeye çalışacağım.

• Yok sorun değil, aslında konusu tam aradığım fakat erotik sahnelerde harbi erotik sahne yani :) kızın nasıl karşılar bilmiyorum :)

Teşekkürler.

• ok evet haklisin :S

• not seni seviyorum olabilir bunu beraber izlerseniz asla senden ayrılamaz...

1|0
    0|0
    • o çok güzel:(

• Biraz eski film umarım izlememiştir, izlememişse bunuda düşünebilirim.

Elimde 3-4 tane film olsun diye düşünüyorum, mutlaka yazdıklarınız içinde izlediği film olucaktır.

Yorumun için teşekkürler.

• 50 İLK ÖPÜCÜK

Eski bir film ama çok güzel :)

0|0
    0|0
  • sil baştan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Google den yardım al bu tarz çok film var. Film siteleri var oraya gir yorumları oku zaten az çok fikir sahibi olursun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...