Bazı Yabancılar Neden Türkleri Sevmez?

İnternette sürekli görüyorum Türkiye kötü bir ülke falan diyorlar ben böyle olduğunu düşünmüyorum ama neden böyle diyorlar anlamıyorum?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişlerinde Türkleri hep barbar olarak görüyorlar,tarihlerinde hep darbeleri ve yenilği hezimetlerini Türklerden almışlar,bunu hep içlerinde bir uhte görerek bu günlere taşımışlar,geçmişin geçmişte kaldıgını unutmuşlar,şu an bu durum zaten bir misyonerlik faaliyetlerinin bir parçası.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• internet sitelerinde durmadan küfreden biz yunanlar ve sırplar ırkçılığı hoş gören daha doğrusu ırkçılığı sadece siyahilerle alakalı sanıp bizde ırkçılık yok deyip geçiştiren ülkeye gelen turistlere laf atan tecavüz edip öldüren gene bizim ülkenin vatandaşı niye sevsinler

1|0
    0|0
  • osmanlı 600 sene hükümdarlık yaptı ve güneşin hiç batmadığı ülke dendi bu yüzden ve biz müslümanız buda diyer dinlerin aslla kabul etmediği birşey işlerine gelmiyor bu yüzden her tür yola baş vuruluyor bu konuda ama inan bana biz müslüman yerine hırıstiyan olsadık dünya bizi hem sevcekdi hemde büyük bir devlet olmamız için elinden geleni yapcakdı hatta tarih hatırlamıyorum papanın biri gelip hiristiyan olun ve dünyaya liderlik edin demiş zamanında yani kısacası kedi uzanamadığı ciğer e mındar der ve türkiyeyi zayıflatmalarının 2 nedeni var 1 cisi osmanlıdaki gibi bir daha hükümdarlık eder korkusu ve diyeri yer altı kaynaklarının zenginliği ve startejik konumu !

0|0
    0|0
  • Türkiyenin kötü görünmesi osmanlının vazla hoşgörülü yaklaştığındandır, oysa Fransızlar,ingilizler, Ruslar ve yeni çağın sömürgecisi ABD kendine karşı olanları ezip kendi tarafındakileri yüceltmiş ve o kadar zulme rağmen hala seviliyorlar. hata bizde değil atalarımızdadır. kılıcı sadece göstermişler kullanmamışlar, oysa bugün bambaşka bir dünya olurdu.

0|0
    0|0
  • bizim milletimiz medenyetten biraz mahrum kalmış bir millet ve ürünlerini 2-3 katına satan esnaflardan şikayetçiler

0|0
    0|0
  • Bazı yabancılar türkleri sevmez ama

köfte yemeye bizlere gelirler :)

0|0
    0|0
  • Türkiye'ye gelen turistler genelde yedikleri kol böreklerinin acısıyla dönüyorlar malesef.

0|0
    0|1
  • Tarihten kalan kuyruk acıları olabilir

0|1
    0|0
  • Tarihten gelen bir kuyruk acısı.

1|0
    0|0
  • ben de sevmiyorum sevilecek bir yanı yok türk milletinin

0|0
    0|1
  • bence bizim türkler gittikleri heryeri karıştırdıkları için ve her yabancı bayana o* gözüyle baktıkları için sevmiyorlar.yurtdışındayken elin karısına kocasının yanındayken bile laf atan öküzler biliyorum ben...

0|0
    0|0
  • türk insanı büyük ekseriyetle cahil ve ayrımcı o yüzden.hala gavur diyen insanlar var.ağlanacak bir durum

0|0
    0|1
  • müslüman bir ülke olduğu için sevilmiyor türkiye aynı diğer müslüman ülkeler gibi.

0|0
    0|0
  • özellikle almanlar sevmez

0|0
    0|0
  • Türk'ü Türk'den başka kimse sevmez Türk kelimesine bile tahammül edemez bu yavşaklar buna içerdeki yavşaklar da dahil

0|0
    1|0
  • Haksiz sayilmazlar. Turkiye kotu degil, Turkler kotu.

...ve hakikaten Turkiye Turk'lere birakilmayacak kadar guzel bir ulke.

Soyleyeceklerim bu kadardi, simdi eksi verip kafanizi kuma gommeye devam edebilirsiniz.

1|0
    1|4

Kızlar Ne Diyor 9

• Sadece Turkiye ve turkleri degil genelde olarak yabancilar musluman ulkelerde cahil toplumun daha çok olduguna inaniyorlar. Haksizda degiller. Cunku insanlar dine gore hayatlarini yasiyorlar ve farkli bir dini irki kabullenemiyorlar. Birde çok kompleksili turkler. Onlarin dinine, irkina bir laf geldimi sanki beyninden vurulmusa donuyorlar. Biraz relax olmak gerek, tamam senin ulken ama biraz rahat ol, at gozluklerini çikar.. Açikcasi bir yabanciya ulkesiyle ilgili birsey desen en fazla senin gorusundur der geçer ve polemige girmez. Cahillik zor is.

0|1
    0|0
  • çekememezlik :P

0|1
    0|1
  • istiklal savaşımızı düşünürsen buna şaşırmaman gerekir. yabancılar- bazı ülkeler- bizim topraklarımızdan faydalanmak istiyorlar hala, bunu da unutma. ben kuyruk acısı diyorum onların bize hakaretlerine.

0|0
    0|0
  • cekemiyorlar cünkü. hem tarihimizi hem şanımızı.

2|1
    0|1
  • Kendi beyinsizlikleri.

0|0
    0|1
  • Fransızların mesela ''Türk gibi kokuyorsun'' gibi küfürleri vardır. Fransızlar hiç sevmez türkleri. Bu düşmanlığın sebebi genelde türklerin müslüman olması, ten renkleri, görünüşleri ile alakalı

0|0
    0|0
    • parfümün fransızdan geldiğini biliyoruz. bunu kendi kokularını bastırmak için yaptıklaını biliyoruz. küvette kendi pisliklerinin içinde yıkanmaya basladıgını biliyoruz. fransızlara demek lazım bu sözü. onlar türklerin tırnagı olamaz

• elin yabancısını niye dert ediyorsunuz ki? sevmesinler çokta tın lülü

0|1
    0|0
  • Haklısı var haksızı var. Yabancı basında Türkiye ile ilgili neler söyleniyor, duyuyoruz az çok.

0|1
    0|0
  • Zamaninda canlarini yakmisiz demekki.

0|0
    0|1
Yükleniyor...