Yerli yazarları mı yoksa yabancı yazarları mı daha çok seviyorsunuz?

Ben yerli yazarlarımızı daha çok seviyorum özellikle Sabahattin Ali, Canan Tan ve Reşat Nuri Güntekin favorilerim :)

• Yerli yazarlarımızıYerli yazarları mı yoksa yabancı yazarları mı daha çok seviyorsunuz?
    45% (15)53% (9)48% (24)Oy Ver
  • Yabancı yazarlarıYerli yazarları mı yoksa yabancı yazarları mı daha çok seviyorsunuz?
    55% (18)47% (8)52% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Şimdi bir kız güzel miyim yazsa yorumlardınız ama

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Oğuz Atay en sevdiğim yazarlardan :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Oğuz Atay sevilmez mi bee. Kitaplarında kendimi bulduğum nadir yazarlardan :)

En İyi Erkek Görüşü

• Stephen Hawking kitapları çok güzel özellikle bilim hoşunuza gidiyorsa tarih ise Halil İnalcık kitapları ve İlber ortaylının kitapları politika diyorsanız Atatürk'ün kitapları on numara politik kurgu diyorsanız Orkun Uçar tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güncellemene bayağı güldüm.

Anketi yabancı yazarlar şeklinde oyladım. Sevdiğim kitaplar genelde yabancı yazarlardan çıkıyor.

0|1
    0|0
  • Once yerli tabi daha sonra yabancı

0|1
    0|0
  • Sabahattin Ali bir başkadır yerli yazarlarımızı severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkese Anthony Robbins okumasını tavsiye ederim. Kendinizi okumaya başladıktan sonra eğer gerçekten değişmeye istekliyseniz değiştirmeniz mümkün. İnsanın neden değişemediğini nasıl değişmesi gerektiğini çok iyi açıklıyor. Mümin Sekmanın limit sizsiniz kitabını okuduğunuzda daha da havaya gireceğinize başarmak istediğiniz şeylere daha bir arzuyla başarmak isteyeceksiniz. Bence her yazarın farklı yönleri var ayırt etmemek lazım.

0|1
    0|0
  • Sabahattin Ali iyi yazar ama ben amerikan ve fransız yazarlarını seviyorum.

0|1
    0|0
  • 2 sinide :D

0|1
    0|0
  • Yerli.

0|1
    0|0
  • Albert camus, oguz atay, hakan günday

0|1
    0|0
    • 2ay

Hakan Günday ve Oğuz Atay iyidir be :) niye gizliden yazdın bu arada?

• 2ay

Hep gizli yazarım dostum :)

Yükleniyor...