Wattpad kitapları ne kadar iyi?

merhaba arkadaşlar benim çevremde wattpad den çıkan kitaplara oldukça yoğun bir ilgi var ama ben nedense oldukça basit ve herkesin aklına gelebilecek konulardan seçildiğini düşünüyorum. Sizin fikriniz neler?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir Sokakta var sadece onu okudum oradan. kitapları genelde hissetmem lazım elimde sayfaları çevirebilmeli, kokusuyla bilgiyi içime çekmeliyim. Zaten yeteri kadar soyut bu durumda en azından somut bir şeyler lazım benim bu diyerek kütüphanemde karakterlerimi saklayabileceğim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ergen işi saçmalıklar cokca basılıyor edebi değeri olmayan şeyler ama bazilari gerçekten iyi kitaplar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kitabın iyiliğini okuduğu kitle belirler. "Çok fazla ilgi var" dediğin ilgi gösteren kitleye şöyle bir bakıp kitabı az çok çözebilirsin.

1|0
    0|0
  • gercekten iyi kitaplar var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde kızlarda Iphone, erkeklerde Porsche... Erkekler hep kötüdür acımasızdır, fakat kızdan sonra değişir. Çok iyi bir insan olur :SAFs Eskiden okurdum, çok saçma geliyor artık, zaman kaybı.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ya sonuna kadar katılıyorum

• İlk çıktığında iyiydi tutan her konuya bin tane kitap yazdılar yinede aralarında iyi kitaplar var

1|0
    0|0
  • Yazardan yazara değişiyor çok dandikleride var saglamlarida

1|0
    0|0
  • MÜKEMMELLER. Tek aşklarım onlar beniim ♥

0|0
    1|0
  • 2 yıl önce okuyodum şimdi çok sacma geliyor

1|0
    0|0
  • Geneli kötü

1|0
    0|0
  • Çok güzeller okumalısın

1|0
    0|0
    • 3ay

Emin ol iki üç tanesini okudum ve neredeyse zehirleniyordum.

• 3ay

İyilerine denk gelmemişsin benim baştan dönüp dönüp okumak istediğim güzel kitaplar var

• 3ay

Kötüsü yok demiyorum ama beğeni ve yorum çokluğu ve bölüm çok olan bir kitap okumalısın

• Güzel alıcı sanki okuyunca sen yaşıyormusçasına alıp götürür hep ünlü yazarların kitaplarını okumaktansa bunları okumak daha iyi tavsiye
    SUSTUKLARIMI DUYUYOR MUSUN
    VELİAHT
    İKİZLER
    YAKIŞIKLI UYUZ

0|0
    0|0
Yükleniyor...