Austin Stevens'in türkçe dublajlı belgesellerini nereden bulabilirim?

Austin Stevens'i severek izliyordum samanyolu tv de ama belgesellerini artık yayınlamıyorlar nereden bulabilirim?

Güncellemeler:
Birçoğunuz anlama özürlü galiba.Ben araştırıp bulamamışımki soruyorum hala şu siteye bak 2013teyiz şuraya yaz diyen var ya bulursanız linkini atın yoksa ne yazıyosun kardeşim ya

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Austin Stevens belgeselleri televizyonda yayına girmediyse tr dublajlı olanı zor, çünkü insanlar tv kartı alıyor bilgisayar üzerinden gösterilen videoyu kayıt edip öyle upload ediyorlar, film olmadığı içinde sıkıntı. Vip üyelik aldığım siteye de baktım orada da yoktu, herhalde paylaşılmamış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Youtube da bir sürü vardır

0|0
    1|0
    • Dikkatini 'türkçe dublajlı ' kısmı çekti mi?Ben bulamadım vardır derken?Varsa atar mısın linkini öyleyse

• google de bir sürü vardır o zaman.

turkcebelgeselizle com mesela google da rahatca bulursun arastır. hersey var bulunamayacak ne kaldı ki artık 2013teyiz

• yaz google ye varsa çıkar !

0|0
    1|1
    • çok yardımcı oldun hay allahım ya bilmiyorsan yazmasana kardeşim ya ne kadar gereksiz insansın

• bilmediği kişi hakkında yorum yapmak asıl cahillik budur ! senin yaptığın gibi !

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ilgili gözküyorsun üstteki belgesel soruma da cevap verir misin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...