Kız arkadaşım dans kursuna gidiyor, kıskanıyorum, ne yapmalıyım?

Kız arkadaşım salsa kursuna başladı ve partneri ne yazıkki işim dolayısıyla ben olamıyorum.Onun bundan mahrum kalmasını istemiyorum ama başka erkeklerle o kadar samimi şekilde dans etmesini de istemiyorum ne yapmam lazım bilemedim...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen de gitmeyi dene. Ya da en azından dans cıkışında onu almayı teklif et.

Dans konusunda üstüne gitmemeye calış onu haklı görmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• dans kursuna gitmeye karar vermiştim öncesinde dans gecesine katıldım ve orada gördüklerimden sonra vazgeçtim

şişko terli adama düşün dam sayısı 3

cılız çirkin at kuyruklu tipe düşen dam sayısı 4

zaten kız arkadaşın şanslı değilse sansına hoş karizmatik etkileyici bir partner düşme olasılığı düşüktür. farz edelim ki partner bakımından sanslı bu kız seni sevmiyor mu kiminle dans ettiğinin bir önemi yok;)

0|0
    0|0
  • mecburen hazmedeceksin. ama kıskanmamak mumkun değil ben de olsa kıskançlıktan gebeirirdim.

0|0
    0|0
  • ayyy ben erkek olsam kıskançlığımdan geberirdim:))

0|0
    0|0
  • kıskanmanın sonu yoktur...bu bahsettiğin bir kıskançlık sebebi olmamalı, kıskanıyorsan bu senin sorunun ve bunu çöz bence. hem kendin için hem de şuan ki veya gelecekteki ilişkilerin için...

0|0
    0|0
  • bence bos kiskanclik yapiyorsun. birak dans etsin.

0|1
    0|1
  • kaçıncı yüzyıldayız arkkadaşımm

0|0
    0|0
  • sen sevgılısısın

o dans arkadasları

aradakı farkı sen bul ve kıskanma

0|0
    0|0
  • tehlıkelı dostum,onun partnerıde ne sexıdır sımdı :P :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu tip dans kursuna katılan erkeklerin genelde asıl amacınını dans öğrenmek olmadığını biliyorum çünkü arkadaşımın biri sırf kadınları götürmek için böyle kurslara katılmıştı götürüyordu da yani sistem bu şekilde çalışıyor

0|0
    0|0
  • Dikkat et bir elantirik oluşmasın dans hocası ile kız arkadaşın arasında.

1|0
    0|0
    • salsa kursuna giden bi kız arkım aşıktı hocasına mesela.herşey mümkün.

• Erkek arkadaşıyla o kadar yakınlaşmayan bir insan ilk defa bir erkeğin nefesini boynunda, ilk defa bir erkeğin o geniş ve güven duygusu veren ellerini belinde hissediyor.

Etkilenmemek elde mi?

• Yapacak birşey yok sevgiline eskisinden daha fazla ilgi göster ,süpriz yap,hediyeler al ve ilgili alakalı davran aklı başkasına gitmesin. Ve ona güvendiğini söyle tabi kıskandığınıda

0|0
    0|0
  • tehlike işareti..ne kadar güvensende karşıdaki bir erkek ise ve temas söz konusu ise ben güvenemezdim.gönderme...yılllık izninle beraber gidersiniz.

0|0
    0|0
  • kıskanıyorsan göndermeyecen dostum. lafını dinlemıyorsa bilemem.

0|0
    0|0
  • arkadaşına güveniyorsan problem yok bence...

0|0
    0|0
  • Sen standartlara gayet uygun Türk erkeğisin, bozulmaman dileğiyle.

0|0
    0|0
  • göndermiceksin ozaman bukadar basit çözümü

0|0
    0|0
  • senin ileride müsait olma durumun var ise beklesin beraber gidin

haa ben gitmem göndermem de :D

0|0
    0|0
  • Ben olsam izin vermezdim

0|0
    0|1