Fazla abartıldığını düşündüğünüz kitaplar hangileri?

Kürk mantolu Madonna bende nedense bu konuda hep başı çekmiştir. Ne kadar iyi bir kitapta olsa, 100-150 sayfa fazla uzun olsa ne bu kadar okunurdu ne de instagram malzemesi olurdu diye düşünmüşümdür hep. Ya siz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ayni seyi dusunduydum yeminle. Kitap bitti ahhh ,,,40larda yazilmiss idare et dedim kendi kendimee

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Franz Kafka'nın Dönüşüm kitabının oldukça abartıldığını düşünüyorum. Oradaki Gregor Samsa karakteri alışılmış düzene karşı çıkarak (Babasından kalan bir borç onun üzerine kalmıştı sanırsam) böceğe dönüşmüş ve özgürlüğe kavuştuğunu düşünmüştü. Ben o kitabı bundan 5 sene önce okudum ve hemen hemen herkese geldiği gibi en basit tabiriyle saçma gelmişti. Daha sonra merak edip tekrar baktım, analizlerini okudum. Ama yine de oldukça klişe ve içi aman aman da dolu olmayan bir kitap. Pek de tavsiye etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir gün. Çok sıkıcıydı

0|1
    0|0
  • Ya bence Sabahattin Ali yi karistirmamak lazim

0|1
    0|0
    • 3ay

Kötü demiyorum kesinlikle, sadece fazla bir hayran kitlesi oluştu o kitaba karşı o kadar.

• ben o kitabı okuyamadim yarıda kaldi:)

0|1
    0|0
    • 3ay

Hahaha :D Güzeldi yine ya :D

• 3ay

kuralimdir hiçbir zaman yarıda bırakmam itekler okurum ama bunu itekle itekle günlüğü bulunca tokezledim gerisi yok:)
      ama diğer kitapları iyidir.

• Zaten okunuyo

0|1
    0|0
  • hic okumadim o kitabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...