Roman için karakter isimleri - ALYAZMALIM.

Alyazmalım adı altında bir roman yazmak istiyorum ancak isimler çok özenli olmalı eğer isim önerileriniz varsa yazabilirsiniz teşekkürlerimle.

Güncellemeler:
Tam aşamaları belirli değil ancak şunu söyleyivereyim roman adı üzeri aşk. Küçük yaşlardaki iki çocugun sevdasının bundan 10 sonra filan büyük bir aşka dönüşmesi...

Dönem 1990 - 2012 -2013 gibi düşünüyorum. Yer belirlemedim ama karadeniz ya da eğe bölgesi olarak düşünüyorum

Karakterler Köy çocukları.. Fakirler... İhanet, ihtiras, vefasızlığın olduğu kimsenin birbirne güvenmediği bir dönemde iki masum aşkın önüne çıkan engeller.
Romanım çıktığı vakit buradan sizi bilgilendireceğim :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Konusunu bilmemiz lazım. Karakterlerin kişilik özelliklerini bilmemiz lazım. Geçtiği dönemi de bilmemiz lazım. Kısacası detay vermen lazım. Bi güncelleme attırıver.

0|0
    0|0
    • Tam aşamaları belirli değil ancak şunu söyleyivereyim roman adı üzeri aşk. Küçük yaşlardaki iki çocugun sevdasının bundan 10 sonra filan büyük bir aşka dönüşmesi...

Dönem 1990 - 2012 -2013 gibi düşünüyorum. Yer belirlemedim ama karadeniz ya da eğe bölgesi olarak düşünüyorum

Karakterler Köy çocukları.. Fakirler... İhanet, ihtiras, vefasızlığın olduğu kimsenin birbirne güvenmediği bir dönemde iki masum aşkın önüne çıkan engeller

• Isim cok :)

Mustafa - Suna - Ayse - Fikret - Handan - Ayla... Bunlar nasil? :)

• suna ayse fikret handan ayla :) cok gzel :)

Kızlar Ne Diyor 6

• alyazmalım basit. alyazmalım aynı zamanda film, dizi ismi. bence daha değişik bir şey bul. değişik daha çok ilgi çeker. daha özgün olsun. insanlar filmi aynen yazdın zannedip kapağın arkasındaki tanıtım yazısını bile okumayabilir. kitabın ismini görünce belki kapağı incelemez bile. film, dizi ne kadar sevilmiş olursa olsun, basit oldu artık o. tabii ki yerleri özel ama bu isim klişe olur gerçekten. karakterlerin isinlerini böyle öneriyle bulma. bak internetten isimlerin anlamlarına, o isimleri taşıyanların kişilikleri genelde nasıl oluyormuş diye araştır. isimlerin karakter analizlerine bak. çevrende o ismi taşıyan insanların nasıl olduklarına bak. oluşturduğun karaktere hangisi uygunsa o olsun. tabii isimleri aynı bile olsa farklı olabilir ama ortak özelliklerini bul, kat karıştır, hangi özellikler onlarınkine benziyor diye düşün, bu şekilde bul. bence böyle daha mantıklı olur.

0|0
    0|0
  • Kezban ile Barzo...

şaka şaka

Bence Zeliha ve Meymun

0|0
    1|0
  • Sarya (özgür kadin) ve Batur (güclü ve yakisikli adam)

0|0
    0|0
  • Lale...leyla...elmas,...

baris...burak falan

0|0
    0|0
  • Suzan, feride, seher falan filan aklma bnlar geldi :D

0|0
    0|0
  • Aylin ile Utku

0|0
    0|0
    • Ama köyde geçecek olaylar ya da kasaba da

• ozaman farkli fatos ve mehmet

Erkekler Ne Diyor 3

• biraz konusundan bahset öyle yardımcı olam

0|0
    0|0
  • Erkek olarak Soner ve Bayan olarak Leyla yazabilirsin...

0|0
    0|0
    • Leyla ismini not ettim :) Teşekkür ediyorum :)

• Sabah bayan ismi

şubat erkek ismi

Not: Diziden çalıntıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...