Rehberlik ve psikolojik danismanlik

Soru basliginda gordugunuz gibi bu bolumu okumak istiyorum arkadaslar sizce nasil bir meslek? Calisma durumu, calisma alanlari, maasi vs?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu bölüm mezunuyum...kpss ile milli eğitime atanırsan süper...özelde canını çıkarır özel okullar anaokulları kreşler bide zeka engelli eğitiminde ise az para verip çok çalıştıran patronlar var...

0|0
    0|0
    • Kpss nasil peki? Zor mu?

• Yardiminiz icin cooook tesekkur ederim, idolumsunuz :)))

• estafurlah ne demek...

Erkekler Ne Diyor 3

• Rehber öğretmenlerinin acayip sorumlulukları var ama okullarda var olan sorumluluklarını yerine getirmeden en rahat öğretmenlik yapıp, özel odası olan ve bir dünya da para alan bir bölüm. Şu an ise atamaları üst düzeyde. Sen okula girip mezun olduktan sonra ne olur orası bilinmez.

0|0
    0|0
  • sen hep nabız yokluyosun hergün başka bölüm soruyosun içinden hangi mesleği yapmak geliyosa onu oku !

0|0
    0|0
    • Uu takipcim

• ben senin hiçbir zaman takipçin olmadım sorulara bakarken gördüm ondan dedim ben kimseyide takip etmiyorum burda gelip yorumumu yapıp çıkıyorum

• Tamam abi saygilar

• ne bilem ben ama iyidir heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu an çok ihtiyaç olan bi' bölüm ayrıca Pdr okuyup gelişim psikolojisi ,klinik psikoloji vb. alanlarda yüksek lisans yaparak psikologta olabilirsin .

0|0
    0|0
Yükleniyor...