Arkadaslar garip huylarınız var mı ???

Mesela ben yaz kıs farketmez ayağımla ıslak bir yere basmaktan nefret ederim mesela banyoya girersinde paspas ıslak olur ya ıyk anlatırken bile sinirlendim sonra zaten kelimesine "saten" denmesine de gıcık olurum en acayip huyumda yatmadan önce başucuma mutlaka bir bardak su koyarım gece kalkıp bir kere bile ictigimi bilmem ama o su basımda olmazsa uyuyamıyorum var mı bu tarz garip huyu olan

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Huylarım garip mi bilmiyorum ama yazayım bakalım. :)

- Gece yatarken mutkaka 1 yudum (fazla değil) su içer öyle yatarım. Su içmeden yatamam.

- Sabah kalkar kalkmaz ve her banyodan sonra (yaz-kış fark etmez) mutlaka çoraplarımı giyerim.

-Yemek yerken her lokmadan sonra su içerim. Su içmeden yemeğimi bitiremem .Şaşırıyorum ben, nasıl su içmeden yemeği sonuna kadar yiyip ondan sonra suyu içiyor arkadaşlarım?

-Tırnaklarımı çinterim küçüklüğümden beri. Bir vazgeçemedim bu huyumdan. Çinterim derken ağzıma alıp değil tırnaklarımı birbirine sürterek öteki tırnağın kopmasını sağlıyorum :D Vazgeçemiyorum bu huyumdan. :( 23 yaşıma geldim tırnaklarımı uzamış halde göremedim bu güne kadar :( En fazla 2 gün sabredebildim sonra bir baktım ki o tırnak gitmiş. Ne zaman çinttim farkında bile değilim. :(

0|0
    0|0
    • O değilde Çintmek kelimesi cok değişik geldi. :)

• Çekirdek çintmekten geliyor :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim huyum cok dürüst olmak. nedne dürsütüm ki neden yalancı degilim? belki de vicdan sahibiyim

0|0
    0|0
    • Dürüstlük pahalı bir mülktür ucuz insanlarda bulunmaz diye bir söz var bence gurur duymalısın kendinle dürüst olmayı beceremeyen o kadar cok insanCIKlar var ki

• Emin ol gurur duymak birşey kazandırmıyor

• saydıklarının hiç biri garip huy değil.

paspas serilen yerin altı ıslak olmaması gerekir hijnenik değildir.

zaten kelimesine saten demek zaten yanlıştır.türkçemize ihanettir.

yatmadan önce başucuna su koymak da bir çok insanın yaptığı birşey.

0|0
    0|0
    • Bazen bos bile olsa koyuyorum o bardağı normal mi sence

• yanında dolu su şişesi varsa normal.

• sonuncu huyun garip sabaha kadar icine dolu toz ve bakteri doluyordur icilmez o su en iyisi bir pet şişe koy agzı kapalı olur . Benim bildim yok bir acaip huyum.

0|0
    0|0
    • İste hic icmiyorum ki bazen bardağı bis olarak bile koyduğumu bilirim bosta olsa o bardak orda duracak yani

• Evet bende de vardır o ama takıntı derecesinde degil cok sükür :) bende bir ben varım sanıyodum.garip huyu olan

• :)) herkes de var ufak tefek gariplikler işte :D

• uyumadan önce kendimle konuşurum :(

0|0
    0|0
    • Odada biri varsa deli oldugunu sanıyordur o nasıl bir huy :D

• Aslında bir sekilde desarj yöntemi uygularım bunu yoksa gece kabuslar görüyorum psikopat ediyor bilincaltım beni :)

• Bencede psikolojini bozacağına kendinle konuş deli sansınlar daha iyi :D

• ben ayakarımdan tavana asılarak uyurum yarasa gibi

0|1
    0|0
  • k.s.com da bir kızın veerkeğin konuyu güncelleyip

uzatmasından nefret ederim

0|0
    0|0
  • be naşırı rahatım kıyamet koparken bile rahat takılırım yani o derece :)

0|0
    0|0
  • pis kelimesine bis denmesine gıcık olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçlarım ıslakken tenime değmesinden nefret ediyorum.

Kelimelri yanlış telaffuz eden insanlardan haz etmiyorum.

Birisi bana hitap ederken kız, kızım gibi şeler söleyince uyuz olurum.

Kahve yapılan ortamda duramıyorum.

Örümcek görünce kaşınıyorum.

0|0
    0|0
  • Nedensizce ve amaçsızca üzerime giydiğim her kıyafeti bacaklarımdan geçirip aşağıdan çıkarıyorum, yani bir t-short giydiğimde onu boynumdan geçirip çıkarmak yerine aşağıdan çıkarıyorum :))

0|0
    0|0
    • a aynı huy babamda da var adam kazağını ayağından cıkartır ;)

• Vucudumun herhangi bir yerine ayak degmesinden nefret ederim, bana kiz diye hitap edilmesinden nefret ederim, yastiksiz yatmama ragmen yatagimda 2tane yastik olmadan uyuyamam.

0|0
    0|0
  • bende ıslak elime kıl yapıştığı zaman uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...