Korku seansı 2 deki kız yani madison wolfe gerçekten çok tatlı ve çekici bir kız değil mi ben çok beğendim?

Korku seansı 2 deki kız yani madison wolfe gerçekten çok tatlı ve çekici bir kız değil mi ben çok beğendim?
o

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Korkarken kıza dikkat edemiyorsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• katılıyorum çok güzel bir yüzü var

0|1
    0|0
    • 3ay

gerçekte sarışın ben pek begenmedim ama filmdkie hali çlok çekici sana benziyo:DD

• 2002 doğumlu bir kıza ilgi duymamissindir umarim.

0|0
    0|1
    • 3ay

Siz türk erkekleri türk kızları ne kadar sapık ahlaksızsınız lan türklüğümden utanıyorum öyle bir şey demedm oyunculugunu ve soğukluğunu çok beğendim çekici geldi olamaz mı?

• 3ay

Yavrucum Turklugunden utanmak icin bahane arama burda. Ayrica yavaş gel. Cumlenin icinde ilgi duymamissindir umarim kismina dikkatini cekerim. Eger alginda seçicilik olsaydi saldırmak yerine insani bir şekilde bunun olmadigini soyleyebilirdin. Unutma ki biz insaniz insan gibi anlasmak zorundayiz. Hayvanlar gibi saldirmaya gerek yok, git ofkeni stresini baska yerde at. Her bokuda Turkluge baglama. Varsa yaran git baska yerde gocun. Hadi eyvallah.

• 3ay

Hadi lan ordan sapıksınız hepiniiz belki sana patladım sen değilsin ama türkiye'nin %70ı sapık canikomm böyle bir yorum gelceğini de tahmin ettim ondan patladım belkii

• bir adriana lima, kendall jenner olmasada :D

0|0
    0|0
    • 3ay

gerçekte pek güzel bir kız değil ama filmde çok soğuk ve çekici geldi bana oyunculuga harika

• 3ay

O şekilde yorum yapamam tabi yani filmi izlemedim :) sadece güzellik ve çekicilik kısmına cevap verdim :)

• Küçük çocuk değil mi o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...