SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJI. EDEBYATI İYİ OLAN VAR MIIII?

Arkadaşlar merhaba,
Erkek arkadaşımın doğumgünü iki gün sonra. Şehirdışında yaşadığı için mesajla kutlıcam. Hediyesin alp göndercem Fakat edebiyatım pek iyi olmadığı için ne yazıcağımı pek kestiremiyorum. Uzun ve anlamllı olmalı. Ekek arkadaşımın ise edebiyatı çok iyidir mahçup olmak istemiyorum. Hayatı benden önce çok karışıktı. Kötü günler yaşamış baya ailesi yüzünden sabıkalıda. Hayatınna be girdikten sonra çok değişti bunlarıda işin içine katarak uzun birşeyler yazmak istiyorum. Biraz duygusal biraz neşeli. Yardım ederseniz çok sevinirm.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeniden doğma şansım olsaydı onu sana verir ve yine seninle olmak için sabırsızlıkla beklerdim. Biraz saçma oldu 1 günden fazladır uyumuyorum.
    Edebiyatım iyidir eğer izin verirsen biraz düşünür güzel bir şeyler hazırlayabilirim.

0|0
    0|0
    • 2ay

çok sevinirim ama dediğim gibi biraz uzun olsun istiyorum :)

• İçinden iki kelime geliyorsa sadece onları bile yazman yeterli olur. Bizim edebiyatımızla sayfalar yazsan da boştur.

0|0
    0|0
  • İyi doğdun güzel insan :) sade ve net

0|0
    0|0
    • 3ay

gerçekten sevgilin doğumgününde bunu yazsın ister misin. Ben olsam öldürürüm..

• 3ay

tabii senin tercihin. Ama uzun mesajlardan hoşlanıyoruz ikimizde. Pek beceremesemde. Biraz uzun yazmak isterim

• 3ay

Vala sıkıcı olur bence hedefe 12 ulaşırsın ve konu açılır devam edilebilir

• Dogum qunun kutlhu olsun bebeq

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...