Wattpadde nasıl okuyucu kazanabilirim?

Pratik yapmak adına yazdığım pranga adlı hikayemden sonra, gerçekten özen göstererek yeni bir hikaye kaleme alıyorum.
Kargacık Cadde'nin Burgacık Sokağı
Watty adım: Nursena987

Öneri ve görüşleriniz, şüphesiz yoluma ışık tutar.

Şimdiden teşekkürler!

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• mantıklı şeyler yazarak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle orda dikkat toplayan ve ses yaratmış hikayeleri okuyup hikayenin gidişatını anlaman kavraman gerek.
    Bu sekilde okuyucu kitlesinin ne tarz konulardan hoşlandığını nereye yöneldiğini çözmüş olursun bu da sana okuyucu kazandırır.
    Kapak önemli insana merak uyandırmalı. Ama en önemlisi de, karakterler kesinlikle herkesin hayran oldugu insanların örnek alınması.
    Son olarak da bölümleri zamanında yayınlaman. Fazla bekletince okuyucu hikayenin hakimiyetini kaybeder

0|0
    0|0
    • 2ay

Ses getiren hikaye türü kötü çocuk iyi kız ve benim kalemim onu kaldırmaz, kaldırmasın da

• 2ay

Bana neden sitem ediyosun :D

• 2ay

Sitem değil, sadece içimden bir ses hata yaptığımı söylüyor.
      Kendime kızgınlığım bu.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• hic bir sekilde hep klasik saf kız koru oğlan hikayeleri artık gına geldi bende yazıyorum ve klişe şeyler olmadığı için çok okunmuyor

0|0
    0|0
  • Herşeyiyle ilgi çekici olması lazım.. Kapağı, içeriği önemli..

0|0
    0|0
  • aşk yaz salak bir kitlen olur 1 milyona ulaşincada kitap basarlar

1|0
    0|0
    • 2ay

Kınadığım bir durumu yaşamak istemem

• 2ay

kitabin içeriği hic değerlendirilmiyor ben bilim kurgu aksiyon polisiye severim çok güzel kitaplarda var ama hak ettiği ilgiyi görmüyor

• 2ay

ciddiyim aşk yaz kötü bir erkek karakteri yap saf bir kız takipçin olur

• Zamanla.. Zaten whattpad'ki unlu yazarlar zamanla oldu ornek olarak solucan diyelim 3-4 yildir kitabi var en sonunda basildi yani genelde hepsi zaten basiliyo.

0|0
    0|0
    • 2ay

Solucanla aynı kefeye konmak gurur kırıcı oldu

• 2ay

Neden gurur kirici oldu? Cok basarili bir kitap oldugu icin mi? Sahsen kendisini bende sevmem ama gurur kiracak kadarda bir kitap oldugunu dusunmuyorum.

• Sitede wattpad soruları çoğaldı bölüyor

0|0
    0|0
  • Reklam vs verme bence, özenle yazarsan okuyucu kazanırsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Belki biri okur ve gerçek görüşlerini bildirir diye ad verdim.
      Ama haklı olabilirsin

Yükleniyor...