En iyi uzun soluklu manga?

Manga nedir bilen insanlar vardır elbet buralarda. Manga sever insanlara soruyorum sizce en iyi uzun soluklu manga nedir?

Güncellemeler:
3ay bfy. tw/1kEw

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• One piece dragon ball ve tsubasa hala başı çekiyor. Naruto nun yeri zaten farklı ama spawn ve fairy tail gibi mangalarda uzun ve kaliteli mangalar. Full metal alchemist animesine göre oldukça uzun soluklu bir manga ama animesini batırmışlar maalesef. Mangaka da anime hayal kırıklığından sonra olayı uzatmak istememiş ve devamı gelmemiş diye duydum. Hajime no ippo ve kuroko no basket de son zamanların en güzel spor konulu mangalarından prince of tenis sıktı bitsede kurtulsak :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Fma brotherhood baya yakın mangaya aslında. Spawn okumadim bakayım biraz araştırayım. Spor mangaları ilgimi çekmiyor nedense.

• 3ay

Anime değil Amerikan japon ortak yapımı Aslında manga ama amerikalılarında japon mangalarıyla baş edebilecek seviyede hikayeler ortaya çıkarıp manga yapabileceği düşüncelerinin yaygın olduğu zamanlarda japon mangakaların yardımlarıyla ortaya atılmış bir yapıt

• 3ay

Yazdım kenara :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...