Tecrübeli bu tür konularda bilgisi olan birileri var mı ?

polislik mülakatına gircem bir kaç gün sonra komisyonun karsısına cıkcam kıyafetim beden dilim ses tonum ve tavrım nasıl olmalı bu mülakatı gecmek için

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• her zamanki gibi git , sana soracakları soruları fazla düşünmeden cevapla , doğruda olsa yanlışta olsa bol bol konuş.mülakatta sorulan sorulara int. bir bak yanıltıcı sorularda sorabiliyolar direk açıklamada isteyebiliyolar.

0|1
    0|0
  • Normal bir kıyafet. pantolon tshirt :) sakin ol sordukları sorulara kararlı cevap ver. Heyecanlanmamaya çalış. Sesinin tonunu iyi ayarla. Konuşurken gözlerinin içine bak . Bende girdim zamanında biliyorum :)

0|0
    0|0
    • daha önce girdim 2011 de sınada 2 netle kaybetim gecen yıl komisyonda son asamada ama bu sene son hakkım riske girmek istemiyorum kıyafet konusunda tsört falan sıkıntı yaratırmı bazıları takım elbiseyle gidiyo

• Takım elbise falanda abarmışlar. Ben eşofmanla gitmiştim. Sadece ben değil bir çok kişide öyleydi. çünkü aynı gün beden mülakatına da girmiştim. Hayırlısı neyse o olsun. Polislik zor meslektir. Olmazsa da niye olmadı diye takma kafaya.

Yükleniyor...