Martı Jonathan Livingston kitabını okuyan var mı?

Benim şu zamana kadar en sevdiğim kitap,
Diğeri de Dövüş Kulübüdür.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet lisedeyken Türk Dili ve Edebiyatı hocamız okutmuştu. İyi ki de okutmuş. Ona çok benzettiğim bir diğer kitap Küçük Kara Balık.

0|1
    0|0
    • 3ay

Güzel bir Türk Dili ve Edebiyatı hocan varmış o halde :)
      Ben, sen ve diğer bir sürü Jonathan bu toplumda yaşıyor aslında. Yeter ki, yapalım ve yapmayı öğrenelim. Yara alalım ve devam edelim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok uzun zaman oldu okuyalı, güzel kitaptır.

0|1
    0|0
  • Bir klasik ya herkes okumali, kisacik bir kitap zaten keske bitmese dedigim kitaplardan biri

0|1
    0|0
    • 3ay

Şöyle söyleyebilirim, zaten Martı Jonathan gibi birisiyim. Kendime aşırı güvenim var, aslında bu benim doğamda var ve bunu bazı insanlar sürekli suratıma çarpar. Normal davranamıyorum onlara göre benim dilimde sıradan. Bu kitabı okuyunca kendimi takdir ettim adeta. Ölmeden önce kendimi alkışlayacak bir hayat bırakmak istiyorum geride :D
      Gerçekten her kesimin okuması gereken bir kitap, malesef ki kitap kültürü olmayan ya da çok dar olan bir toplumuz. Aşk, romantizm gibi şeylerden öteye gidemiyorlar.

• 3ay

Boşver diğerlerini biz yol kat edelim, onlar saysın, bizim amacımız sadece kıvılcımı hak edenlere onu vermek olsun.
      Kitap önerini dikkate alacağım, bu gece başlarım. Sağ ol :)

• 3ay

Rica ederim

• çokta sevmemiştim

0|0
    0|1
  • Okudum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Okudum.

Okuduktan sonra çok etkilendiğim kitaplar arasında yerini aldı.

0|0
    0|0
  • o kim gardaşş :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...