Breaking Benjamin Blow Me Away Vokal Cover Dinler misiniz?

Bu coveri önceden yapmıştım lakin içime sinmedi. Herşeyini yeniden kendim yaptım mix mastering video kaydı v. b şeyleri. Eski versiyonunuda youtubeden sildim. Bu ara bu müzik Halo 2 oyununun müziklerinden bir tanesidir. Videoyu telefonla çekiyorum 720 HD yapın biraz daha net izlersiniz.
Keyifli Dinlemeler...

• Beğendim
    67% (6)25% (1)54% (7)Oy Ver
  • Beğenmedim
    33% (3)75% (3)46% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Rock cover

1|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Without you akustik versiyonunu oneririm

0|1
    0|0
  • Açılmıyor

0|1
    0|0
    • 3ay

Mobilden giriyorsan telif hakkı yemiş. Ondan mobil cihazlarda açılmayabilir

• 3ay

profesyonel olmaya bilirsin ama seninde bir hitap ettiğin kesim var mutlak sonuçta bu sanat ki kötüsü olmaz hiç böyle şeyleri kafana takma çok rahat ol sadece işine devam et sonuçta bir zaman harcıyorsun. eğer gelir elde etmezsen iyi ses kartı microfon midi klavye monitoring kulaklık vs vs cihazları alamazsın bunlarsız lrofesyonel olman imkansız ki. bence yavaş yavaş giriş yapman lazım sende yetenek var youtube da yeteneksiz bir sürü insan var senden benden daha ünlü ve daha çok para kazanıyorlar. onların bizden tek farkı bizim gibi düşünmemeleri.

• 3ay

@Queensland Tabi lakin ben bunları kendi yaptığım işle almayı planlıyorum. Uca 202 ses kartı ve behringer mixer ses kartına göre tabi bide Condenser mikrofon. Bunlar aşağı yukarı 1bin tlyi buluyor. Uca 202 ses kartı 150 tlye var lakin condenser mikrofonlar 400 500 civarı 2. elleride var tabi zaten bu müzik piyasası 2 el ekipmandan yürüyor. Mixerde 250 200 tl civarı birşey yavaş yavaş hepsini tek tek alacağım zaten. Seni gerçekten iyi anlıyorum kardeşim sende haklısın:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...