Bana çooook hoşunuza giden, kitap denince ilk aklınıza gelen, Favoriniz olan romanı yazarmısınız?

Hayalleriniz varsa kitap okuyun :)

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Kahraman Tazeoğlu'nun :
    *Yaralı
    *Susacak var
    *Vazgeçtim
    İsimli kitaplarını oku.
    Süper kitaplar ve yaşamayı hayatı anlatan kitaplar.
    Tavsiye ederim.
    Ben o kadar çok sevdim ki 4. kez okuyorum şu an.

0|0
    0|0
    • 2ay

haa şöyle ısrarla tavsiye etmen çok güzel oldugunu gösteriyor. okuycam inşallah

• 2ay

Eig için teşekkür ederim. Ve yeni bir kitap tavsiyesi daha vereyim bende bu kitabı okuyorum ve dördüncü bölümdeyim ama kitap güzel ve komik adı: geçmişin izleri yazar : kübra tonbuloğlu☺☺☺ kitaplar benden sorulur😜 iyi okumalar.

Kızlar Ne Diyor 16

• Dostoyevski - Suç ve Ceza
    aslında kitapları ayrıştıramam yalnız bu kitap için diğerlerinden daha çok hissederek yaşayarak okuduğumu söyleyebilirim. hatta kitap bittikten sonra 1 hafta kadar suçlu psikolojisi yaşamıştım. en sevdiğim roman karakteri raskolnikov diyebilirim zaten rus edebiyatına da ilgim var , ondan da kaynaklanabilir.

0|1
    0|0
  • olasılıksız
    alamut kalesi WLADIMIR BARTOL
    kardeşimin hıkayesi z. livaneli

0|1
    0|0
  • ada serisini oku bence çok güzel bir kitap kesinlikle katılıyorum benim gibi bir kitap kurdu daha:) bu arada youtube da var böyle okuduğu kitapları değerlendiren ordanda fikir alabilirsin

0|0
    0|0
  • Snow flower and the Secret fan

19 yüzyılda çinde küçük bir kızın yaşadıklarını anlatıyor. Eskiden çinde her kıza yapılan Ayak bağlamada yaşadıklarını, arkadaşıyla gizli yazıda yazışmalarini ve evlilikte olan durumunu yansıtıyor.

Şimdi ki tabir ile Kanki olmanın esansı bu kitapta okunur 😄

0|0
    0|0
  • Favorim falan değil ama nedense soruyu okuyunca aklima ilk 'fareler ve insanlar' geldi

0|0
    0|0
  • Cerrah, okumalısın mutlaka.

0|0
    0|0
  • Duygu Asena - Kadının Adı Yok

0|0
    0|0
  • Labirent

0|0
    0|0
  • Bülbülü Öldürmek

0|0
    0|0
  • küçük prens ve şeker portakalı

0|0
    0|0
  • siyah buz, senden önce ben

0|0
    0|0
  • Canan Tan ın tum kitaplari

0|0
    0|0
  • halüsinasyon - Alein Kentigerna muhteşem ötesi...

0|0
    0|0
  • ikinci kış kitap bitince hıçkırıklarla ağladım çok üzüldüm hala etkisinden kurtulamadım

0|0
    0|0
  • Mavi saçlı kız

0|0
    0|0
  • suç ve ceza

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeryüzünün gelmis gecmis en iyi bilim ilim tip teknoloji doğa kitabı ögut alana roman ögut alana hikaye ogut alana insani en dogru yola iletip nurlandiran simdiye kadar onun kadar güzel yazilmamis ve bundan sonrada yazilamiyvak olan yazarinin yerleri gökleri ve herseyi yaratan olan Allahin kitabi kelami Kuran-ı Kerim. Allah okuyan ve uyanlardan eylesin

0|0
    0|0
    • 2ay

amiiin okuyoruz elhamdulillah... Ama onu anlaman için kuran hakikatlerini okuman lazım önce... risaleinur gibi :)

• Hakan Günday- Kinyas ve Kayra

0|0
    0|0
  • adı aylin okumadıysan oku lütfen

0|0
    0|0
    • 2ay

yazarı kim?

• 2ay

Ayşe kulin zaten roman degil gelmis roman gibi isknmks biyogrfi aylin devrimel prenses olduktan sonrada adi aylin rodomoski oluyor turk dogup ici icine sigmayan cilgin bir kadin aylin tip okuyor prensle evleniyor en sonunda amerikan ordusunda albay oluyor sır bir sekildede öluyor harika bir eser

Yükleniyor...