Türkiye Bir Gün Avrupa Ülkelerinin Olduğu Gibi Gerçek Anlamda Laik Bir Ülke Olur Mu?

Siz ne dersiniz?

• Evet Olur
    10% (1)12% (1)11% (2)Oy Ver
  • Hayır Olmaz
    60% (6)38% (3)50% (9)Oy Ver
  • Olabilir de Olmayabilir de
    30% (3)38% (3)33% (6)Oy Ver
  • Bilmiyorum
    0% (0)12% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• evet olur neden olmasın avrupa ülkeleri laikte noluyo insafsızlar acıma duyguları bile kalmamış savaş peşindeler sömürge peşindeler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• avrupadaki gibi olamazsiniz cunku avrupadaki laiklik iktisadi bir konudur.. turkiyedkei laiklik politik bir konudur... senin once avrupada gibi ronesansin olmasi lazim.. turk ronasansin yok.. avrupadaki gibi burjuva sinifin yok.. elitizm tabakan hic olmadi.. avrupadaki laikligin kokeni sanayicilerdir senin 17-18-19 uncu yuzyili gectim Şu an bile turkiyenin cogunlugu tarim toplumu kafasindadir.. laiklik bir kulturdur hukuki bir devlet seklinden once... turkiyenin sekulerizme ve rasyonellige gecmesi icin uzun yillari var ama genede kucumsenemez turkiye avrupa suna ki haline 400 yilda gelmisken turkiye 92 yilda bugun ki haline gelmistir bence ilerici ve sekuler bir duzenini yenileyerek devam ederse 400 sene sonrasi durum tersine doner avrupada turkiyeye yamammaya calisir... devletinizi kucumsemeyin o yuzden...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düşüncesi bile komik sjsjjsjs biz asla kendi kabugunu kıramıcak böceğiz. Anca kendi icimizde catısırız. Hic bir zamanda laik olamıcaz. Ama laik oldugumuzu cok soylicez 😊

0|1
    0|0
  • B dedim.

0|1
    0|0
  • CHP ve HDP samimiyeti bırakırsa, CHP belki başarabilir.

0|1
    0|0
  • Belki 4050de falan

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır çivi kadar cahil ve niteliksiz bir eğitimden gecen bir toplumda bunu peklemek aptalca...

0|1
    0|0
  • Avrupa mı laik?
    Daha dun Fransa da kadını sahilde soydular. Laiklik buysa Avrupada kalsin

0|1
    0|0
  • Onlar laikse ben laik değilim, Atatürk'ün laiklik ilkesi ile avrupanın laikliği arasında dağlar kadar fark var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...