Bu Adam Başkansa Bizimkiler Nedir?

Amerikan Başkanı Obama askeri selamlamayı unutunca bakın ne yapıyor?

Bizde olsa ne yaparlardı acaba?

link

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Binet helikoptere giderdi. Bu adam çok iyi ya gerçekten. Çok böyle şeyleri var. Bizim reyhanlı patlamasında Rte konuşmadı bile bu adam amerikada patlamada 3 kişi öldü diye duygulandı gözü doldu günlerce konuştu.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim basbakan bugun reyhanliya suriyeli muhaliflere moral vermeye gitmis

0|0
    0|0
  • Bizimkiler asker selamlamayı unutmaz.

0|0
    3|1
  • Bu adamı seviyorum ya bizimkiler olsa ne yapardı gerçekten bilemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bizimkiler olsa hiç bişey olmamış gibi devam ederdi bızım ülkemizde askerin ne haysiyeti var ki?

Adamı takdir ettim.

2|0
    0|1
    • saçmalamayı kes başka ülkelere çocuklara ülke başkanlarına yardıma gidip başka ülkelerin çocuklarına bile hediye almıyan başbakan selam vermeyi unutucak öylemi..Direk halini hatrını sorar bunun gibi kuru selamda vermez.. Ulan kendı ulkenızı kotulemek ıcın elınızden gelenı yapıyonuz afedersınız ama mılletın b*ku bıle değerli siz bir başbakanı bile değersiz görüyorsunuz..

• politikacıları a b ya da c kişisi diye ayırmıyorum çünkü hepsi aynı bok yaptıkları hareketler ble önceden planlanıyor askerle el sıkıştıktan sonra bile verdiği mesajlar var belkide bilerek yapılış bir eylem bu bu eylemde bıle beden dılını kullanma cabasında

1|0
    1|0
    • Olsun adam bundan bile reklam çıkartabiliyorsa ben yine de takdir ederim. Bizimkiler gibi nefretle reklam yapmıyorlar en azından.

• bizimkilerin danışmanlarında iş yokta o yüzden o akıl bızmkılerde deolsa onlarda aynı şeyi yapar politikacılar kukladır oynatan önemli.

• tüylerim diken diken oldu lan :) ulan selamımızı almayan uzman çavuşlar vardı.adaletini s*kim insanlığın dini dli mezhebi yok işte.valla helal olsun.takdir ettim

1|0
    0|0
  • askeri küçük düşürmek için herseyi yapar bizimkiler

0|0
    0|0
  • Amerika da başkanlık bir piyon düzeni görür büyük aile ne derse o olur şaşırmadım çünkü o Amerikan başkanının o hareketi yapmasının zorunlu kılınıyor bu sayede Amerikan başkanı iyi gibi görünüyor Gariptir ki Amerikalıların ks ilgisini çekmiştir bu konuya bence ( dikkat edilmelidir )

0|0
    0|0
  • Takdir ettim.

2|1
    0|0
  • ego ve kibir meselesi

0|0
    0|0
  • bizimki başbakan değil ki boşbakan

0|0
    0|0
  • bişkin :D dd

0|0
    0|0
  • Obama da asker kökenli zaten.ABD'de asker kökenli olmayan bir başkanı zor bulursun.

0|0
    0|0
  • bizim ülkede askerlik kutsaldır hiç kimse selamlamayı unutmaz obama unuttuysa onun ayıbı soruda çok saçma mk ota b*ka soru

0|0
    0|1
  • soruya bak sankı bir insan obama

0|0
    0|1
  • güzel bir davranış göstermiş obama aferim la sana obi :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...