Watpadd de nasıl kitap çıkartılıyor?

Ailem çalışmama izin vermiyor ve maddi durumumuz yok. Paraya ihtiyacım var, kendim biriktirmem lazım. Çok istediğim birşeyi alacağım. Ne yapabilirim okullar açıkken diye düşündüm düşündüm ve aklıma watpadd de kitap yazmak geldi. Çok kitap okuyorum ve iyi bir iş çıkaracağıma inanıyorum. Eğer kitabım tutulursa çıkartıp satacağım fakat çıkarttığımda ne kadar ücret alınır, sonrasında ise bana ne kadar para gelebilir? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sen kitap yazıyosun çok fazla okunursa yayın evleri seni keşfediyo konuşuyon görüşüyon kitabını çıkartıyolar ama belli bir sayıda satış yaptıktan sonra sen para alıyosun

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne kadar satış yaptıktan sonra gelir ki para?

• 3ay

hatırlamıyorum şu an ama baya satması lazım ergen kitapları çok satıyo

• 3ay

Bende ona uygun bir kitap yazacağım bu yüzden

Erkekler Ne Diyor 1

• Yayın evlerine gönder kitabının bir özetini mail üzerinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kitap bastırmak tam para işi o yüzden iyi düşün

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani onlar beni keşfettiğinde yine mi ücret alıyorlar? Bu ne kadar oluyor?

• 3ay

Rica ederim bunu bir güzel araştır. Umarım dilediğin gibi olur😆

• 3ay

Umarım :)

• Yayinevleri kendisi teklif ediyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Bana nasıl ulaşıyorlar acaba?

• 3ay

Wattpad mesaj bölümünden veya varsa sosyal medya hesabından diye biliyorum

• Çok tutulması lazım ki o kitabın seni yetkili kişiler yönlendirsin.

1|0
    0|0
  • Orda ücret yok bedava okuyorum ben hikayeleri ama

0|0
    0|0
    • 3ay

Kitap basıldığında diyorum

• Bunu para için yapacaksan hiç yapma.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne alaka?

• 3ay

Kitap yazmak para işi değil duygu işidir. Herkesle paylaşmak isteyecegin güzel bir konu bulmussundur ve yazma yeteneğin de varsa ortaya güzel bir iş çıkar. Ama sen bunu sadece para kazanmak için yaparsan ortaya sahte bir kitap çıkar. Alakası bu canım.

• 3ay

Kitap okumayı seviyorum ve daha öncede kitap yazdım. Bunu bastırmadım ama okuyan birkaç kişi beğendi. Senin giderken ben geliyordum uyanık geçinme böyle heryerde biri gelir rezil eder oturursun birtaraflarının üzerine. Madem bu kadar kültürle ilgileniyorsun gerçek sanatçılarında bu kadar agresif değil pozitif olduğunu, hassas duygular barındırdığını bilmelisin. 18 yaşındaki bir "atarlı" ergen geliyor bana sanat dersi veriyor. Biraz daha büyü öyle gel. Hadi CANIM ! ! !

Yükleniyor...