Ne tarz kitaplar okumayı seversiniz?

ne tarz kitaplar okumayı seversiniz? benn korku severdim fakat artık bana biseyler katacak kitaplar okumaya karar verdim.. okuduğunuz en guzel kitabı yazarmısınız...:)

• Polisiye- korku
    28% (70)25% (52)27% (122)Oy Ver
  • Aşk ihtiras şehvet
    38% (94)12% (25)26% (119)Oy Ver
  • Kişisel gelişim
    18% (45)25% (51)21% (96)Oy Ver
  • Tarihi romanlar
    9% (21)22% (46)15% (67)Oy Ver
  • Kitap okumayı sevmem
    7% (16)16% (31)11% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaslar oylayın diye anlet koydu niye oylamıyonuz yahu
yazım yanlışlarım icin özür diliyorum...:D

0|0
46|50

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• Ben alanımla ilgili kitaplar okumayı çok seviyorum. Kitap okumayı hiç bir şekilde sevmiyordum. Bunu kendi alanımdan ilgimi çekecek yazılım, donanım, web tasarım, Google ve SEO kitaplarından başlayarak geliştirdim. Bu tür ansiklopedi kalınlığında cilt olsa okurum affetmem :D

0|0
    0|0
  • kişisel gelişimi salla hep aynı yazılar kendini keşfet ne bileyim ne pratikte bir şey yok.

tarih kitapları olabilir. veya siyasi kitaplar.

0|1
    0|0
  • aytunç Altındal ın kitapları ve Doğan Cücenoğlu bunların kitapları genel tercihim ama kişisel gelşişim ve Eğitici kitaplar tercihim

1|0
    0|1
  • 5 yıl önce sadece korku gerilim fantastik bilmkurgu türü kitaplar okurdum ama sonra bu tür kitapların bana hiç bir şey katmayacağına kanaat getirdim ve sadece popüler bilim kitapları okumaya başladım

1|0
    0|1
  • Gretchen RUBİN'e ait '' Aşk,sex ve para"" nın dışında ''Mutluluk projesi" isimli kitabı da kişisel gelişim üzerine yazılmış ve kesinlikle okumanızı tavsiye edebileceğim kitaplardan biri,ayrıca Dan BROWN'un "İhanet noktası","Dijital kale" ile Melekler ve şeytanlar" isimli kitapları da bilim kurgu seven arkadaşlara bir öneri olabilir.Tamamiylen defalarca bıkmadan okunabilinir eserler

1|0
    0|0
  • Tarihi romanlar

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim aşk entrika

0|0
    0|0
  • bi ara dunya klasiklerini okuyayım demiştim.ust uste 3 tanesi fransız aşk romanı cıkınca,kitap okumaktan sogudum.o gun bgundur okudugum tek şey,lokantadaki kitap şeklindeki menuler:)

1|0
    0|0
  • 1. Sırada Kişisel Gelişim - Başarı

2. Gerçek kaynaklara dayalı dünyada olup bitenlere dair yazılan kitaplar.

3. Mizah, komedi içeriğe sahip kitaplar.

Eğer istersen araştırmalarım sonucu aldığım kitaplar var sana kitap ismi ve yazar şeklinde öneride bulunabilirim.

0|0
    0|0
    • ooow sen yasıyormusunn:(

• co k tesekkur ederim okuyacağım...:))

• Rica ederim, tavsiye ediyorum bak ben her kitabı almam ve çok araştırırım sağlam kitaplardır. Şimdiden iyi okumalar :)

• Tarihi romanlar.. Semarkand-Amin Maalouf

0|0
    0|0
  • polisiye-korku iyidir bunun yanında kişisel gelişim kitaplarını da severim fazlaca terimsel ögeler barındırmamak veyahut nasihat verir nitelikte olmaması kaydıyla bir de madem zahmetlere girip* sıklar koymussun kırmayalım simdi seni oyluyorum a

0|0
    0|0
  • oyluyorum görmedin mi

0|0
    0|1
  • Böyle okumalık, kapağı olan.

Mesela bir Cin Ali, Sefiller, çok sefalet çektiler ama di mi? Victor Hügo, 6 ya bas sağa, 4 e bas sola ailesini kurtaracam diye... :)

0|0
    1|1
  • Genellikle Polisiye - Korku Arada Aşk ihtiras - şehvet.

1|0
    0|1
  • sadece kişiel gelişim kitapları okurum romandan ve aşk zırvalıklarınedena nefret ederim

bide blim dergileri ilgimi çeker

0|1
    0|1
  • jean christophe grange'in tüm romanları bence muhteşem. okumadıysanız mutlaka tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • tarihi romanlar diyorum :)

0|0
    0|0
  • Tarih temalı olan herşeyden hoşlanırım.Özellikle Savaşları anlatan buradaki ayrıntıları iyi anlatan kitap güzel bir kitaptır benim için.

0|0
    0|0
  • Dini kitaplar.

1|0
    1|1
  • Tarihi romanlar... Sinan Meydan, Turgut Özakman.

0|0
    0|0
  • Genelde sürükleyici, fantastik ve macera kitaplarını tercih ederim. En yakın şık A :)

0|0
    0|0
  • Aşk İhtiras Şevket

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim

0|1
    0|1
  • Kişisel

tarihi

0|0
    0|0
  • misal. link

0|0
    0|0
  • sana tavsiye edeceğim kitap Ahmet Şerif İZGÖREN'in AVUCUNUZDAKİ KELEBEK. Bu kitap sana bir şeyler katacak emin olabilirsin. Ayrıca adı geçen yazarın videolarınıda şiddetle öneririm. Şimdiden iyi okumalar ve iyi seyirler:)

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim boşuna zaman kaybı ( bir dönem çok okudum hepsi aynı b*k bir işe yaramaz )

okuduğun her şey sana birşey katar zaten özellikle sunu mu bunu mu okuyayım deme zevk aldığın kitapları oku

okuduğum en güzel kitap tutunamayanlar oğuz atay

0|0
    0|0
  • Alamut okunması gereken bir kitap bence.

0|0
    0|0
  • Aşk ihtiras şehvet

0|0
    0|0
  • Manevi kitaplar ve borsa dergileri ve günlük gazetelerin ekonomi sayfalarını okurum genelde.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 46

• Şıklardan en çok kişisel gelişim.Ama her yazarı da değil. Her okuduğumun da düşüncesini benimsemem.Bunun dışında tarih kitapları, sanat tarihi, arkeoloji, mitoloji kitapları okurum.Türk ve Dünya klasiklerini okurum.Senaryo metinleri ve tiyatro, sinema ve diğer ilgilendiğim konularda bilgilendirici kitaplar okurum.Ünlü bilim adamlarının, filozofların biyografilerini ve düşüncelerini, buluşlarını anlatan kitaplar okurum.Bazen gezi kitapları da okurum..

0|0
    0|0
  • Ben pek ayırmıyorum aslında..Sadece dizüstü edebiyatı diye tabir edilen yeni bir tür çıktı..Ondan hoşlanmıyorum...Twitter derlemeleri vs...

Bir de aşk romanları, eğer sağlam bir konusu yoksa pek ilgimi çekmiyor..

Fantastik edebiyat türünde de hiç okumadım...Bu türlerin dışında ne olsa okurum...

Sevdiğim bir kitap söyleyeyim...Bilindik bir kitaptır aslında...Okurken beni etkilemiştir..

Nietzsche Ağladığında-İrvin Yalom..:)

Not:oyladım

1|0
    0|1
  • ahmet şerif izgören videosu izlemeni öneririm ilk olarak.

sıkılmazsın,eglencelı ve ogretıcı... link

1|0
    0|1
  • Okuduğun her kitap sana bir şey katar aslında.

Tolstoy - İnsan Neyle Yaşar

Tavuk Suyuna Çorba serisi güzel kitaplar

Paulo Coelho - Simyacı zaten mutlaka okumuş olman lazım söylemeye bile gerek yok ama yine de ;)

1|0
    1|1
  • Bilim tarihi, mitoloji, felsefe.

Mezopatamya uygarliklari, antik yunan, sumerler, misir vb vb.

İcine haliyle bolca matematik, felsefe, bilim ve inanc giriyor.

Oradan kuantuma, gelecege yolculuga, atom alti parcaciklara gectim.

En cok zevk aldigin desen senin icini bayabilir cok spesifik bir zevk cunku tubitakin bilim tarihi kitabidir. Kafam kadardir. Lakin beni icine almistir.

Ay yok cok sevmedim dersen. ( ki muhtemel )

Muazzez ilmiye cigin kitaplarini al temiz temiz sumerler oku. O da mi sarmadi. En temizi al cevat sakir kabaagaclinin kitaplarini onlarla eglen. İcin bayilmadan bir iki sey ogrenirsin.

1|0
    0|0
  • Polisiye severim.

0|0
    0|0
  • belli bir tarz okumam okuduklarım normal olsun istiyorum bir kalıba koyulmasın ha illa bir tarz istersen korku isterim

1|0
    0|1
  • fantastik kitapları seviyorum

1|0
    0|1
  • B: Aşk ihtiras şehvet ve kişisel gelişim

0|0
    0|0
  • psikoloji..

0|0
    0|0
  • Aşk ihtiras şehvet

1|0
    0|1
  • Kisisel gelisim pskoloji kitplari macera , dini ve ask kitplari

1|0
    0|1
  • İpek ongun tavsiye ederm gençlik romanı ve sana gerçekten bir şeyler katacaktır :)

1|0
    0|0
  • bu seçenekler arasında Tarihi romanları tercih edebilirim ama genelde klasikleri ve fikir kitaplarını tercih ediyorum. seçkin şahsiyetlerin biyografileri de muhakkak okunmalı diye düşünüyorum. örneğin; Türk Aynştaynı, Malcolm X gibi ya da nietzsche ağladığında tarzı.

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitaplarına takmıştım bir ara. polisiye okuyorum. bugünlerde. Ahmet Ümit in kitapları fena diiyl.betimlemeler sıkıyo bazen ama okunabilir.'' patasana' ilginç ve güzeldi.

0|0
    0|0
  • Polisiye iyidir

0|0
    0|0
  • nedir bu korku aşkı anlamış değilim son zamanlarda çıktı bu korku romanları da hiç bir edebi yanı yok film izle daha iyi :D

0|0
    0|0
  • psikolojik romanı eklememişsin, en çok onu severim. Şıklarda polisiye-korku vardı. Onları da okurum. Aşk neymiş ya.

0|0
    0|0
  • tam bir aşk romanı tutkunuyum:)

0|0
    0|0
  • Polisiye- korku

0|0
    0|0
  • Aksiyonun her turlusu :)

0|0
    0|0
  • Aşk, ihtiras şehvet genellikle ama sana kesinlikle ateşböceği yoluunu öeririm gerçekten mükemmel bir kitap, inan sana çok şeyler katar

0|0
    0|0
  • Tarihi kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Aşk ihtiras şehvet

0|0
    0|0
  • bilim kurgu :)

0|1
    0|0
  • romanları da tercih ederim