Güzele bakmak sevaptır kelimesi ne kadar doğru ?

Atalarımız gerçekten böyle bir kelime kullanmışmı hep merak etmişimdir şahsen ben hiç inanmıyorum böyle söylediklerine peki ya sizler ?

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• sevap olan güzele bakmak değil. sevdiğine güzel bakmaktır

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• lafın gelişi o

0|0
    0|0
    • Lafın gelişide millet dikizliyo hep valla bu lafı söyleyerek :) hani tamam bende erkeğim bende bakıyorum yalan yok ama bu kelimeyi kullanmıyorum yeeaaani :D

• Aynen öyle olmalı çaktırmadan her türlü bakmalısın diğer türlü sığır gibi bakmayacaksın.

• Bir abazan atasozu :)

0|0
    0|0
    • Bencede haklısın bunu söyleyen atamız kimse abazaymış o anlaşıldı :D he tamam güzel bayana bakılır bende erkeğim her türlü bakıyorum ama sığır gibi değil yani çaktırmadan rahatsız olmayacak bir şekilde tabiki.

• güzele ''güzel'' bakıldığı müddetçe sevaptır..

0|0
    0|0
  • şahsen çarşıda yyada başka bir yerde bana bakan bir erkek olunca özelikle asılınca aklım çıkıyo çok korkuyorum yapmayın böle şeyler yaaa

0|0
    0|0
    • :D:D Çokmu korkuyosunnn senn :D

• Hehh tamam ben senın ne demek istediğini iyi anladım saçı ağırmış o tarz adamlara diyorsun sen. ki şöyle birşey söyleyım o tarz adamlar biz gençlerdende cok abazalar demi ? utanma arlanma yok geçen gün öyle bir olaya şahit olmustumda

• aynenn

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...