Kapat

Sevgilim istanbula geliyor avcilarda oturuyorum sevgilime nereleri grzdirebilirim?

Nerelere nasil gidebilirim uygun fiyatli yer onerileri olursa cok mutlu olurum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ADALARA GİDİN BENCE

1|0
    0|0
    • Adalar super fikir nasil gidebilirim idonun seferleri vardi en son Hala devam sanirim

• Avcilardada ido iskelesi var aslinda cok tesekkur ederim adalar aklimda yoktu hic

• rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Eminönü, Adalar, Beşiktaş , Üsküdar (Kız kulesi), Ortaköy

0|0
    0|0
    • Bu ilcelerde onerdigin mekanlar var mi

• Uygun fiyatlı olarak eminönünde belediyenin yeri var, adalarda migrostan falan bir şeyler alıp manzara izlersiniz, beşiktaşta simitçi türevi kafeler var, kız kulesinin karşısındaki çay bahçesi, ortaköyde uygun yer yok

• Cok tesekkur ederim ya 😊😊 adalar cok guzel olur

Erkekler Ne Diyor 8

• Lağım kenarında gezdir knk sonra ıy pis kokuyo diyerek sarılırsın burnunu tıkarsın ona sürtersin falan filan değişiklik olur :D

0|0
    0|0
  • laleli :D

0|0
    0|0
    • Lalelide nereler gezilir Ben bilmiyorum mekan onerilerine acigim ornegin burda kahvalti yap surda balik ekmek ye gibi

• Aramizda espri var Ben pavyonu cok merak ediyordum 😀

• merak edilcek bir yer değil

• Beykent

0|0
    0|0
  • Otogarı gezdir :)

0|0
    0|0
  • bende avcilarda oturuyorum. yakin olarak mi uzak olarak mi gezmek istiyorsun.

0|0
    0|0
    • Kolaylikla gidebilecegim bir yet olsun istiyorum metrobusle gidecegim cunku

• Iptal oldu planlar 😕😕 yardiminiz icin tesekkurler

• asma bakiyim yüzünü olmaz ki. neden iptal oldugunu bilmiyorum ama sahil sana iyi gelebilir 😉

• Kaç gün kalacak?

0|0
    0|0
    • Tam belli degil ama 3-4 gun tahminen sansimiz varsa bayrama kadar kalacak taksim galata yapariz bir gun bir gun adalar olabilir

• Erken buluşup adaya mutlaka gidin. Süleymaniye de yakin. Moda sahili uzak olur evet

• Insallah ya adalar cok iyi fikir aramizda biraz problemlerde var iyi zaman gecirmek istiyorum

• pier lotti tepesi midir nedir oraya götür uzak sayılmaz :)

0|0
    0|0
    • Nasil gidebilirim

• ben bilmiyorum tam oraları avcılarda kalmıştım bende yakın diye oraya götürmüşerdi avcılardan metrobüsle 15 dakika falan gidecen telefondan haritadan bak işte

• Pekala teskkurler😊

• al bana getir cay yaparım size ama oda vermem ona göre :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...