Erkeklerin sakal,bıyık sevdası

Evet özellikle bizim ülkede sakal (kirl, sakal) bıyık sevadlısı çok bıyık o kadar olmasada kirli sakal çok uzun sakallar değişik değişik kızlar nasıl buluyorsunuz(erkeklerde cevap yazsın!) sizce güzel mi iğrençmi ?

bana göre özellikle simsiyah saçları kalın kaş olan tipler sakal bırakmasın kötü duruyor uzatanlar falan ben pek sevmiyorum mesela resim çizerim böle sakallı birisini çizmek çok iğrenç geliyo sakalldan soğudum ayrıca sakal çok daha yaşlı gösteriyo özellikle kısa boylu erkeklerde kötü duruyo bence sakala hayır diyorum kısaca siz nası buluyorsunuz merak ediyorum!

Güncellemeler:
kızlar nie mesaj atmıyo genel olarak onlara sorulmuştu soru :(

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• bu erkegine göre degisir. eger durusuyla, tarziyla, giyimiyle o sakali veya biyigi tamamlarsa ozmn sorun yok. her erkege yakismaz her yüz seklinede yakismaz ama tasiyabilenlerde gayet hos durabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Neanderthal kadını genleriniz bu seneler pek revaçta olduğundan, millet eşgal gibi geziyor artık..

Sizlerin, yüz-göz boyama mevzusunun maskülencesi de bu oluyor işte..

Seks esnasında, uyarıcı görevi de görüyor (muş)

1|1
    0|0
    • Barcelona'da azufjkandsjsa.

Napim amk oyle sorularda denk geldi hep. Sanki ozellikle yaziyorum ha allala...

Adam "Italya'ya gidecegim taharet muslugu var mi" diye sormus, ne diyim.

• genelde kızlar çok beğenir özelliklede 22 üzeri kızlar ;)

0|1
    0|0
  • Sakal ve bıyık sevmem. Çok nadir bırakırım.

1|0
    0|1
  • kızların mesaj atmadığı yere güncelleme yapıosun söliimde :D

0|0
    0|0
    • evt farkındayıım ama işe yaradı galiba

• sakal severim ben ama arada bırakırm genelde traslı olurum bıraktımmı da kırlı bırakırım o daha ıyı gıdıyo yakısana tabı bıyık bı kac kere bıraktım yaslı gosterdı ama ılerde belkı yıne bırakabılırız bı ağrılık verıyo adama

1|0
    0|0
  • ya kizlar kirli sakal cok begenlyormus falan lyl guzel de bizde o kadar cikmiyo napalim . simdi uc gunde bir jiletle tras oluyorum gurlessin diye . dlger tprlp yarlm yamalak sakal cok daha itici oluyor .

0|1
    0|0
    • valla bilmem ama sakalsız daha güzel bence yüzü gözüksün değilmi

• yani evet . aslina bakarsan sasirdim su an genelde kirli severler cunku .

• Maymundan geldik öyle gidiyoruz:-)

1|0
    0|2
  • Hocam sen naptın? Kirli sakal candır ya :) Erkeği daha ağır ve daha erkeksi gösterir bence... Açıkcası tüyü olmayıp yolunmuş kaz gibi gezen erkekler kızlara daha yılışık ve sevimsiz geliyor diye düşünüyorum... Öyle olmalı bence...

0|1
    0|0
  • Bende sakal yok kız hoşuma gitmedin dedi be.Sakal bırakmak lazımmış meğer of ulan of

0|1
    0|0
  • Hem rahat oluyor hemde yakıştığını düşünüyorum erkeğe...

0|1
    0|0
  • imkan bulsam uzatacam

0|1
    0|0
  • buradakı kızların %99.9 u sakallı sevıyor.bir kisi de cıkıp demedı sakalsız olsun dıye:D

0|1
    0|0
    • vay be ben sevmiom birtek galiba lol ne bilem her yerde sakallı yüzleri yüzleri tam gözükmüyo sevmiyorum

• Kaytan bıyık olayına bakışın nasıl sdahgjgf

0|1
    0|1
  • kirli sakalımdan asla vazgeçmem

0|0
    0|0
  • evet bnde sevmiyorum sakalı bıktım artık

0|0
    0|0
    • aynen heryerdeler sakall sevmiom be bıktım görmekten hepte aynı tipler hepsi birbirine benziyor yüzlerini göremiyoz sakaldan

• he valla öyle dediğin gibi herkes aynıymış gibi geliyo artık bide epilasyon olayı falan çıktı ya yanak larını falan aldırıyolar çizilmiş gibi yaptırıyolar :))

• Simsiyah saclarim var, degisiklik olsun diye sakal biyik biraktim.

So What?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tipine bağlı. bence sakal yüzüne yakışıyorsa çok erkeksi duruyor, çok seksi. bıyık konusunda gerçekten çok yakışması lazım ki iyi olsun. bıyığı severiz ama yakışanda.

1|0
    0|0
  • Kirli sakal iyidir ben beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • sakal erkeğin makyajıdır. gayet güzel oluyor bazılarına

0|0
    0|0
  • Erkekte sakal bıyık ve uzun saçtan nefret ediyorum.

Tercihim subay traşıdır

1|2
    0|0
    • Müzeye koyalım mı seni?

• Müzeye girmeye razıyım ama,saçlı sakallı bir erkeğe razı olmam.

Yaşasın Türk subayları :)

Yükleniyor...