Yabancı Şarkının Arka Fonundaki Müzik ??

link

Arkadaşlar bu videoda arkada çalan müzikmi denir ne denir bilmiyorum. İsmini biliyorsanız lütfen yardımcı olurmusunuz.

ALEXANDRA STAN vs MANILLA MANIACS - All My People

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlk defa birine bukadar yardım etmek istedim ama ne yazıkki pc de ses yok. İşlerim cumartesi sarkmaz olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• al bakalım link vs yok bunla idare et aynı zaten

0|0
    0|0
    • yani all my people değilde salla işte karaokeli şeydi ne haltsa:)

• tarzım hiç değildir ama linke tıkladım arkada çalan derken?:) videonun belli bir saniyesinde çalan sesler mi ? :) kaçıncı saniye?

0|0
    0|0
    • Arka fonunda çalan müzik işte :D Arkadaşım sordu onun için araştırıyorum ve bulamıyorum :D

• alexandra stan vs manilla maniacs - all my people karaoke tarzında birşey aramak gerekli

yanlış anlamadıysam siz şarkı sözü olmadan sadece müzik olsun istoyrsunuz.genelde bu tarz şarkıların karaokesi olmuyor ama

0|0
    0|0
    • evet bulamadım zaten. Arkadaşım arıyordu ona yardımcı olmak için sordum aşağıda bir link atıldı sanırım o yolladım bakalım bilmiyorum. çok teşekkürler

• Müziği paylaşmanın soru formu olsa gerek. İlk defa soru saçma olmasına rağmen sorulması hoşuma gitti çünkü Stan'ın yenilerini gözden kaçırmayı sevmem :)

0|0
    0|0
    • Saçmalık nerde anlamıyorum ? Arka fondaki müziği sordum. Millet kabızlığını pisliğini sorup söylediği zaman saçma değil bizimki saçma. İlginç

• Bulursan banada söyle :)

• Bunu yapmıycaktın ya akşama kadar dinlerim şimdi :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çalmıyor ki :(

0|0
    0|0
  • Ne istediğin belli değil ki :S

0|0
    0|0
  • yani sadece müziği mi soruypsun şarkı sözleri olmadan

0|0
    0|0
  • Nasıl Yani.

0|0
    0|0
  • buyrun istediğiniz burda link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dans müziği işte zeytin gözlüm. asdfghjk

0|0
    0|0
    • Zeytin Olduğu Nerden Belli.

• geçen gün saçlarımı nasıl kestirsem diye bir sorusu vardı,o zaman profilinde yakından bir resmi vardı,kaldırmış ama sen öremiyceksin oh canıma değsin. asdfghj

• işte aradığım cevap hahaha

Yükleniyor...