Sanirim bu meslek yeni

İc mekan tasarimi nedir? Bir evin koltugunu vs onlari secerek guzel bir cevre olusturmak mi

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• ona benzer farketmişsindir bir eve girdiğinde sebebini bilmediğin bişey seni sıkar boğar bu evin düzenidir seni sıkan iç mekan tasarımı bu sorunu ortadan kaldırır duvarlar boyalrı eşyalar uyumu yerleştirileceği yer sayısı hakında sana yardımcı olan meslek

0|0
    0|0
    • Peki ic mimarlik ve tasarimi ne oluyor

• Anladim cok tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• iç mekan iç mekan içi dışı boşver mekan olsun yeter :)

şaka bir yana nasıl modaçılar moda çıkarıyosa sende ev modası işte hangi tablo gangi renk duvar hangi renk mobilya model bu tür şey gerekli bilgi google amcam da mevcut

0|0
    0|0
  • aynen öyle.fakat herkes yapamaz o işi zevkin olacak.renk uyumlarını bileceksin.dekorasyondan modadan anlayacaksın

0|0
    0|0
    • Ama ic mimarlik ve cevre tasarimi noluyo o zaman?

• cevre tasarımı bahçe tasarımıdır cevre düzenlemesidir bu da bir iç tasarım unsuru olarak gecer

• Yerim mekanını ya milletin yatmaya yeri yok 1 çekyat camda perde gerisini koyver gitsin diyen var memleketimde :-)

0|0
    0|0
  • İç mimarlık gibi birşey sanırsam.Ama eşyalarla ilgisisi

0|0
    0|0
  • dekoratörlük

0|0
    0|0
    • Anlamadim

• kesin bir bilgim yok ama 3-5 arası bir şey diye biliyorum tabi en başlarda bu tarz işleri organize eden şirketler var orada başlar adını duyurunca tek çalışmaya başlarsın tek çalışırken de tek ev dekore et müşterine göre 5-10 arası al ama bunu yapacağın şehirler kısıtlı ve elit semtler de ancak

• Tesekkur ederim

• iç mimarlık gibi birşey olması lazım.

0|0
    0|0
  • Ne yenisi 10 15 yıldır aktif :)

0|0
    0|0
  • benim büyük büyük büyük dedemin de mesleği buymuş

0|0
    0|0
  • Türkiye de çok az kişinin yeterli miktarda para kazanabileceği kalburüstü sınıfa hitap eden meslek.

0|0
    0|0
  • Evim sensin diye bir program vardı orada kel bir adam oda bu meslektendi diye hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • iç dekarosyon gibi birşey büyük ihtimal,

koltuk, eşya, boya vs gibi mekanlara koyulacak eşyaların tasarımını yapıyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...