Yardim edin lutfen sabah namazina kalkabilmek icin ne yapiyorsunuz

Yardim edin lutfen sabah namazina kalkabilmek icin ne yapiyorsunuz veya anne babaniz dedeniz nineniz sabah namazina kalkmak icin ne gibi seyler yaptigina sahit oldunuz

namaza sahura kalkmak icin ne yapiyorsunuz geceler cok kisa uykumu alamiyorum inannclarim geregide dinimi yasamak istiyorum dort vakiti kilabiliyorum ama sabahlari biraz zor oluyor onerilerinizi alayim lutfen

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• ben nedense uyanıyorum ve çok az bile gelse ezan sesini duyuyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• öncelikle sabah namazına kalkmayı çok seviyorum,e insan bu durumda çok istiyor

12 gibi yatarsam,o saatlerde de kalkıyorum

gece dua edebilirsin ama bence istemekle alakalı,canı gönülden istiyorsan öyle güzel kalkıyor ki insan..inşaallah sen de kalkarsın

0|1
    0|0
  • alarm kur...

0|2
    0|0
  • yatmadan önce niyet ederrek kevser süresini oku o zmn uyanıyosun kalkıyosun

0|2
    0|0
  • çalar saatini kur

0|1
    0|0
  • Saat kur.

0|1
    0|0
  • yatmadan önce niyetlenip yat

0|1
    0|0
  • saati alarma koy,gece uyurken erken uyu..

0|1
    0|0
  • bu biraz irade ile alakalı

0|2
    0|0
  • Yatsi namazinin vitrini birakiyorsun. İmsak girmeden kalkip vitri, teheccutu kiiliyosun :d

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Iste budur. Sabah namazi seytanin en buyuk silahi. Uyku cok tatli geliyor insana. Saati kurup ha gayret kendini atacaksin yataktan. Bir hamle yaparsan gerisi gelir.

0|1
    0|1
  • Yatmadan önce kendini şartlandır sonra alarmını kur ve yat mübarek inşaallah.

0|1
    0|0
  • erken yat saate şartlan kulağın ezanda olsun kalkarsın

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2013 hala namaz kılanlar var

0|0
    1|2
  • Telefon alarmı kur veya en yakın camii imamı uyanana kadar seni arasın

0|1
    0|1
    • 2013 yılı geldi belki beynini kullanan,sorgulayan,araştıran insan sayısı artar diye düşünüyorum.sonuçta artık bilgiye erişim çok kolay.nitekim de öyle zaten ateistlerin sayısı artmaya devam ediyor.insanlar bilinçleniyor.

• seviyene inemem diyor hemen hakaretlere başlıyor zaten senin seviyen benimkinden düşük.hadi amca sen git pedofili ile uğraş 9 yaşındaki çocuklarla seviş.peygamberinizin yaptığı gibi.

Yükleniyor...