Eski bir dönemde veya hala müzikle (bi enstrümanla) ilginiz var mıydı?

Acaba KS halkının yüzde kaçı müzikle ilgilenmiş merak ettim... Bu arada merak edenler için bende hala ilgilisin devam ediyorum

• Evet ilgilendim
    77% (17)73% (8)76% (25)Oy Ver
  • Hayır hiç bulaşmadım
    23% (5)27% (3)24% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Babam küçükken piyano öğrenmemi çok istedi parmaklarım dolayısıyla, ama benim müziğe hiç ilgim olmadı.

Kendisi gitar çalabiliyor ama ben hiç ilgilenmedim

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bulaşmadım.

0|0
    0|0
  • Saza çok ilgim var hatta 2-3 gün önce teslim aldım saz siparişini ve burda paylasmistim sayfamda var saz başka 😃

0|0
    0|0
  • Gitarla ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar hiç ilgilenmedim ama iyi bir dinleyiciyimdir :D ancak 1-2 sene içinde saz ya da gitar kursuna gideceğim :D

0|0
    0|0
  • Ben ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • Gitarrrr

0|0
    0|0
  • Piyano çalıyorum ayrıca gitarda çalıyorum ve şu an ki hedefim ya keman ya klarnet

0|0
    0|0
  • 15 yaşında konservatuar'a gidiyordum orda bateri ve gitar çalmayı öğrendim. Gitar varda beteriyi satıp klarnete ilgim var bir tane almak istiyorum kalan paraylada tekrar bateri alabilirim

0|0
    0|0
    • 3ay

Klarnet e bayılıyorum

• 3ay

Pahalı ama sanırım

• 3ay

İyisini istersen parasına katlanıcaksın ama 1.000 lirayada var 3.000 değişiyor kalitesine göre

• Annemin zoruyla gitara gittim sevmedim 2 haftadır kemana gidiyorum çok zevkli peki sen

0|0
    0|0
    • 3ay

Aaa bende annemi zorluyor um kursa gidebilmek için ben ben kabak kemane istiyorum

• 3ay

Neden izin vermiyor, bizde gitarda tam tersiydi ama kemana git çok güzel

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...